نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/4      14:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:431


نسخه چاپی
خدمت به زائران اربعین مدال افتخاری برای یگان های ویژه ناجا
گروه ناجا _ رئیس اداره اجتماعی یگان های ویژه ناجا،خدمت به زائران کنگره بزرگ اربعین را مدال افتخاری برای یگان های ویژه ناجا دانست.

کارمند رتبه 15" محسن عمادی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در خصوص اهداف و نحوه راه اندازی  قرارگاه فرهنگی خدماتی پنج تن آل عبا یگان های ویژه ناجا در مرزهای خروجی کشور، اظهار داشت: این قرارگاه با هدف خدمتگزاری به زائران حضرت ابا عبد الله الحسین (ع) در پایانه های مرزی  مهران، شلمچه، چذابه و خسروی  به منظور خدمت رسانی به زوار ارزشمند اربعین ایجاد شد.

وی افزود: ارائه خدمات متنوع به زائران افتخاری بود که خداوند متعال توفیق انجام آن را به کارکنان یگان های ویژه ناجا عنایت کرد.

رئیس اداره اجتماعی یگان های ویژه ناجا، ایجاد فضای نمازخانه، استراحتگاه، ایستگاه صلواتی، غرفه های خیاطی، واکس، خدمات پزشکی، ماساژ، پاسخگویی به سوالات شرعی، مسابقه فرهنگی  و ... را بخشی از اقدامات انجام شده در این قرارگاه  معرفی کرد.

این مقام مسئول همچنین از توزیع حدود 2 میلیون بطری آب معدنی در بین زائران خبر داد و گفت: با توجه به وضعیت گرمای هوا این اقدام یگان های ویژه ناجا نقطه عطفی در خدمت رسانی به زائران سید و سالار شهیدان بود.

مسئول قرارگاه فرهنگی، خدماتی پنج تن آل عبا  به برگزاری مراسم ویژه اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: در پایانه های مرزی، مراسم زیارت اربعین با حضور کارکنان و زائران حضرت سید الشهدا (ع) با شکوه خاصی برگزار شد که در این مراسم جاماندگان از این پیاده روی معنوی گرد هم آمدند و به مرثیه خوانی و عزدارای پرداختند.

عمادی در پایان با اشاره به اینکه اقدامات فرهنگی، خدماتی به زائران توسط کارکنان در مرزها به صورت داوطلبانه و علاقه قلبی صورت می گرفت، بیان کرد: یگان های ویژه ناجا رویکرد اجتماعی و ارائه تصویر مثبت در افکار عمومی و عملیات مردم یاری را سرلوحه کار خود قرار داده چرا که خدمت به زائران اربعین حسینی (ع) مدال افتخاری برای کارکنان این یگان است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون