نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/6      10:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:135


نسخه چاپی
کشف بیش از یک تن و 590 کیلو موادافیونی در هرمزگان
گروه استان ها – هرمزگان - جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از یک تن و 590 کیلو انواع موادمخدر و دستگیری 31 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر در یک هفته گذشته خبر داد.

 

 

سرهنگ "عباسعلی بهدانی فرد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، ماموران انتظامی هرمزگان در هفته گذشته، با انجام اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی استان  موفق شدند،10 دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل موادمخدر را شناسایی و 31 تن از سوداگران مرگ را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت، یک تن و 591 کیلوگرم و 690 گرم انواع موادمخدر کشف شد، افزود: این مقدار مواد کشف شده شامل یک تن و 377 کیلو و 593 گرم تریاک، 213 کیلو حشیش، 193 گرم هروئین و یک کیلو و 904 گرم سایر مواد است که با همکاری و تلاش شبانه روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان های پارسیان ، خمیر ، حاجی آباد ، میناب و جاسک کشف شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان در امان نبوده و چشمان تیز بین پلیس در هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.

این مقام انتظامی استان در پايان هدف پليس از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي را افزايش امنيت، آسايش و آرامش شهروندان برشمرد و تصريح كرد: پليس با به‌کارگيري تمام توان عملياتي و انتظامي خود در تامين نظم و امنيت شهروندان تلاش مي‌کند و لازم است شهروندان نيز ضمن رعايت نکات ايمني و امنيتي در پيشگيري از جرايم، هرگونه موارد مشکوک را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون