نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/6      15:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:485


نسخه چاپی
100 کیلو حشیش در بجنورد کشف شد
گروه استان ها- خراسان شمالی- فرمانده انتظامی استان از کشف 100 کیلو گرم مواد مخدر از نوع حشیش در بجنورد خبر داد و گفت: در این زمینه 2 سوداگر مرگ با شلیک ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر زمین گیر و دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علیرضا مظاهری" اظهار داشت: شب گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اقدامات فنی، پلیسی و اطلاعاتی به یک خودروی سواری عبوری از گردنه امین الله مشکوک شده و دستور ایست دادند اما راننده خودرو به دستور پلیس توجه نکرد.

وی با اشاره به اینکه ماموران برای توقف خودرو اقدام به شلیک تیر هوایی کردند اما راننده خودرو همچنان به دستور پلیس بی توجه بود، افزود: ماموران به ناچار به لاستیک خودرو شلیک کرده و سوداگران مرگ را زمین گیر و خودروی آنان را متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان با بیان اینکه ماموران در بازرسی از خودرو 100 کیلوگرم ماده مخدر از نوع حشیش را کشف کردند، تصریح کرد: این سوداگران قصد انتقال مواد مخدر به استان های شمالی کشور را داشتند.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در پایان با بیان اینکه در این زمینه 2 نفر دستگیر و خودروی آنها نیز توقیف و برای انجام مراحل قانونی به ستاد مبارزه با مواد مخدر استان منتقل شد، تصریح کرد: پلیس در راه مبارزه با مواد مخدر و سوداگران مرگ از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد و از شهروندان عزیز نیز انتظار می رود در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون