نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/6      15:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:508


نسخه چاپی
توقیف پراید حامل 50 کیلو حشیش در "منوجان"
گروه استان ها-البرز- در عملیات مشترک پلیس های مبارزه باموادمخدر فرماندهی انتظامی استان البرز و کرمان 50 کیلو موادمخدرحشیش جاسازی شده در خودرو پراید در "منوجان" کرمان کشف شد.
 

سرهنگ "علی عسکری"  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پي اقدامات اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز بر روي عناصر حمل و توزیع مواد مخدر، محرز شد فردی قصد دارد مقادير قابل توجهي مواد مخدر را پس از خريداري از قاچاقچيان به شهرستان منوجان در استان کرمان منتقل کند.

وی گفت: بلافاصله موضوع به پليس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اطلاع داده شد و اکيپی از ماموران با پشتيباني و هدايت اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محور ايرانشهر به منوجان اعزام و با رصد و پايش خودروهاي عبوري موفق به شناسایی خودروي پراید حامل مواد مخدر به همراه يک دستگاه خودروي پراید دیگر که خودرو حمل مواد را اسکورت می کرد شناسايي و به صورت نامحسوس آن ها را تحت تعقيب و مراقبت قرار دادند.

این مقام انتظامی افزود: زماني که هر دو خودرو در محدوده منوجان در حاشيه راه متوقف شده و در حين تحويل و تحول مواد مخدر بودند، ماموران وارد عمل شده و پس از محاصره خودروها هر 4 سوداگر مرگ را دستگیر کردند.

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: در بازرسي از خودرو پراید، 50 کيلو حشيش کشف و به همراه متهمان دستگیر شده برای سير مراحل قانوني به پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان منوجان منتقل شدند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون