نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/6      15:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:470


نسخه چاپی
2 کشته و یک مجروح در برخورد سواری پژو 405 با پراید
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان – رئیس پلیس راه شمال استان از برخورد یک دستگاه سواری پژو 405 با پراید در محور "خاش" به "زاهدان" با 2 کشته و یک مجروح خبر داد.

سرهنگ "کشواد بهروزی زاده" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح جزئيات اين حادثه گفت: شب گذشته در پي اعلام مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر برخورد سواری پژو405 با پراید در کيلومتر 30  محور خاش به زاهدان بلافاصله گشت تصادفات پلیس راه  به همراه عوامل امدادی در محل حادثه حاضر شدند.

بهروزی زاده ادامه داد: با حضور مأموران در صحنه مشخص شد یک دستگاه سواری پژو 405 با 2 سرنشین با یک دستگاه سواری پراید که دارای یک سرنشین بود به شدت برخورد کردند.

وی افزود: متأسفانه در این حادثه و بر اثر شدت ضربه وارده سرنشین پژو 405 و راننده خودروی پراید دردم جان باختند و راننده خودروی پژو نیز مجروح و توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شد.

رئيس پليس راه شمال استان سیستان و بلوچستان علت تامه این حادثه را انحراف به چب خودروی پژو 405 نسبت به خودروی پراید اعلام کرد.

وی در پایان با اعلام دوطرفه بودن بیشتر محورهاي شمال استان، از رانندگاني که قصد تردد در اين محورها را دارند خواست: در همه حال توجه كامل به جلو را داشته و با رعايت کامل مقررات راهنمایی و سرعت مطمئنه  سفري ايمن براي خود و ديگران به همراه داشته باشند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون