نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/8      13:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:293


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان احشام در قم
گروه استان ها-قم- فرمانده انتظامی استان با اشاره به انهدام باند سارقان احشام در قم، گفت: در این رابطه 6 نفر دستگیر شدند.

 

سردار "عبدالرضا آقاخانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: در پی وقوع سرقت 250 رأس دام از یک دامداری در یکی از روستاهای قم، بلافاصله دستگیری سارق و یا سارقان در دستور کار، کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: در ادامه با برنامه ريزي هاي انجام شده در روند تحقيقات تخصصي كارآگاهان و انجام اقدامات پلیسی، 2 سارق احشام شناسايي و با هماهنگی قضائی طي عملياتی غافلگيرانه دستگير شدند.

وی افزود: متهمان ابتدا منکر بزه انتسابی بودند اما سرانجام با شواهد و قرائن موجود لب به اعتراف گشوده و به سرقت 250 راس گوسفند به ارزش بیش از 7 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتراف کردند.

سردار آقاخانی با اشاره به شناسایی و دستگیری 4 تن از دیگر متهمان این پرونده، گفت: افراد مذکور در نهایت پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی استان شدند.

فرمانده انتظامی استان قم در پایان با اشاره به این که نیروی انتظامی در جهت افزایش احساس امنیت در جامعه و احقاق حقوق شهروندان به صورت شبانه روزی در تلاش است، از مردم خواست هرگونه اخبار و اطلاعات پیرامون انواع جرایم را از طریق شماره تلفن 110 در اختیار پلیس قرار دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون