نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/9      10:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:494


نسخه چاپی
دستگیری سارقان اموال توریست هلندي در گنبدكاووس
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامي گنبدكاووس از دستگیری سارقان اموال توریست هلندي در كمتر از 5 ساعت در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ "محمود علي فر" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی اعلام مركز فوريت هاي پليسي 110 مبنی بر سرقت اموال یک توریست هلندي در "گنبدكاووس" از سوی 2 ناشناس توسط يك دستگاه خودرو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

 فرمانده انتظامي گنبدكاووس افزود: با توجه به اهميت موضوع پس از یک سری تحقیقات میدانی و بررسی تصاویر دوربین های مداربسته محل وقوع سرقت، ماموران موفق شدند، سارقان را در کمتر از 5 ساعت شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه آنها را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان به پليس آگاهي انتقال كه در تحقیقات مقدماتی پلیس به سرقت یک دستگاه لپ تاپ،گوشي موبايل و مدارک هویتی شاکی اعتراف کردند.

سرهنگ علي فر با اشاره به تحويل اموال سرقتي به مال باخته خاطرنشان کرد: توریست هلندي با حضور در مقر پلیس، از سرعت عمل کارکنان نیروی انتظامی در شناسایی و دستگیری سارقان و کشف اموال مسروقه تقدیر و تشکر کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون