نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/11      11:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:101


نسخه چاپی
کشف 3 میلیارد کالای قاچاق از یک کامیون
گروه استان ها ـ سمنان ـ فرمانده انتظامی استان از کشف محموله 3میلیاردی کالای قاچاق توسط ماموران یگان امداد شهرستان سرخه خبرداد.
 

سرهنگ "عبداله حسنی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، برخورد با قاچاق کالا و ارز را از محوری ترین برنامه های ناجا در بهبود وضعیت اقتصادی کشور عنوان و خاطرنشان کرد: در همین راستا طرح های گوناگونی پیش بینی و اجرایی می شود.

این مقام انتظامی ادامه داد: در این راستا ماموران یگان امداد شهرستان سرخه با اجرای طرح ایست و بازرسی به کنترل تردد خودروهای سنگین پرداختند.

وی افزود: ماموران در اثنای اجرای طرح به یک دستگاه کامیون مظنون شده و با متوقف کردن آن ضمن حفظ کامل حقوق شهروندی، اقدام به بازرسی از خودرو کردند.

به گفته سرهنگ حسنی در بازرسی صورت گرفته از این خودرو محموله ای شامل کاکائو و پارچه های خارجی کشف شد که راننده 32 ساله آن هیچ گونه مجوز و مدرک قانونی برای حمل آن به همراه نداشت.

وی ارزش ریالی این محموله را بنا بر اظهار نظر کارشناسان امر بالغ بر 3میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: کامیون از تهران به مقصد مشهد در حرکت بود.

فرمانده انتظامی استان با اعلام معرفی راننده به مرجع قضائی از تشدید اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای پلیس در این حوزه خبرداد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون