نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/11      12:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:223


نسخه چاپی
کشف قریب به یک تن تریاک در همدان
گروه استان ها-همدان-فرمانده انتظامی استان از کشف بی سابقه قریب به یک تن تریاک دریک عملیات پیچیده وهوشمندانه در همدان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار "کامرانی صالح" در تشریح جزئیات این خبرگفت:در پی تلاش مجاهدانه و انجام اقدامات اطلاعاتی 6 ماهه بر روی یک باند سابقه دار قاچاق مواد مخدر، مشخص شد که اعضای این باند اقدام به انتقال محموله های مواد مخدر از استان های جنوبی وجنوب شرق کشوربه استان های غربی می کنند.

وی افزود: در پی رصد اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد که اعضای این باند قصد دارند یک محموله 954 کیلویی تریاک را از استان های جنوبی به استان های غربی کشور منتقل کنند.

کامرانی صالح بیان داشت: با اقدامات خاص وهوشمندانه فعالیت اعضای این باند در چتر اطلاعاتی ماموران قرار گرفته ودر یک اقدام عملیاتی پیچیده ،هوشمندانه وضربتی در شهرستان نهاوند این محموله شناسایی و توقیف شد.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت:در این عملیات 2 دستگاه خودرو توقیف و4 نفر از اعضای باند دستگیر شدند وتمامی اعضای این باند 10 نفره شناسایی که اقدامات لازم جهت دستگیری دیگر اعضاء در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

سردار کامرانی صالح گفت:همچنین در طی این مدت ماموران توانستند در یک اقدام ضربتی دیگر بر روی چند نفر از قاچاقچیان فعال در سطح استان 4 کیلوگرم شیشه و5 کیلوگرم هروئین را کشف و3 نفر از قاچاقچیان را دستگیر ویک دستگاه خودرو را در این رابطه توقیف کنند.

فرمانده انتظامی استان همدان در خاتمه با اشاره به معضل اعتیاد ومواد مخدر گفت:این یک معضل بزرگ اجتماعی است که برخورد ومقابله با آن عزم ملی وهمگانی را می طلبد وهمه مردم وخانواده ها باید در این راستا تلاش کنند وپلیس به افرادی که قصد دارند با اینگونه اعمال مجرمانه موجبات ناامنی را در جامعه فراهم کنند قاطعانه برخورد وآنان را به چنگال عدالت خواهد سپرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون