نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/11      12:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:323


نسخه چاپی
کشف 500 کیلو تریاک در گلستان
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامی استان از کشف 500 کیلو تریاک طی یک عملیات هدفمند پلیسی در شهرستان "گالیکش" خبر داد.

 

 

سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان پس از یک سری اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی 2 نفر از سوداگران مرگ شدند.

فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه متهمان با یک دستگاه سمند قصد جابهع جایی مواد افیونی از شرق کشور به داخل استان از طریق محورهای فرعی را داشت، تصریح کرد: با اشراف اطلاعاتی و هوشیاری ماموران، متهم بلافاصله پس از ورود به استان شناسایی و طی یک تعقیب و گریز هدفمند پلیسی خودرو وی متوقف شد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو مورد نظر 500 کیلو تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و 2 قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

سردار قاسمی با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی و توقیف 2 دستگاه خودرو در این عملیات، گفت: مقابله با پدیده شوم اعتیاد و موادمخدر همواره از اولویت های پلیس استان بوده و ماموران انتظامی در این راستا با تمام توان تلاش خواهند کرد لذا شهروندان محترم می توانند در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان مواد افیونی مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون