نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/11      12:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:221


نسخه چاپی
واژگونی خودرو دانگ فنگ 4 مصدوم بر جای گذاشت
گروه استان ها–خراسان رضوي-فرمانده انتظامی شهرستان داورزن گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو دانگ فنگ در این شهرستان 4 مصدوم برجای گذاشت.

 

 

سرهنگ" اکبر محمدآبادی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر واژگونی یک خودرو دانگ فنگ در محور داورزن- سبزوار به مرکز فوریت های پلیسی 110، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شد.

وی اظهار داشت: با حضور ماموران در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد یک دستگاه خودرو دانگ فنگ به علت نامعلومی از جاده منحرف و واژگون شده است.

سرهنگ محمدآبادی تصریح کرد: در این حادثه 3 سرنشین خودرو به همراه راننده که همه اعضای خانواده هستند به شدت مصدوم و توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

این مقام انتظامی گفت: علت حادثه برابر اعلام نظریه کارشناس پلیس راه، عدم توجه به جلو و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خواب آلودگی راننده خودرو عنوان شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن از تمامي رانندگان خواست؛ با توجه به شروع بارندگی ها در فصل پاییز و لغزنده بودن جاده ها با سرعت مطمئنه و با احتياط بيشتري رانندگي كنند و با هر 2 ساعت رانندگی 15 دقیقه استراحت کرده تا هيچ گاه شاهد چنين حوادثی نباشيم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون