نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/11      13:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:205


نسخه چاپی
كشف 300 کیلو هروئین توسط هنگ مرزی زابل
گروه ناجا - فرمانده مرزباني سيستان و بلوچستان گفت: در درگیری مرزداران هنگ مرزی زابل با سوداگران مرگ بیش از 582 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شد که 300 کیلوگرم آن هروئین بوده است.
 

سردار "محمد ملاشاهی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر اظهار داشت: مرزداران هنگ مرزی زابل با انجام اقدامات اطلاعاتي از قصد يك باند قاچاق موادمخدر در منطقه مطلع شدند و با برنامه‌ريزي دقيق عملياتي و پوشش منطقه، سوداگران مرگ را در رسيدن به اهداف شوم‌شان ناكام گذاشتند.

وي ادامه داد: چندين تيم پوششي و عملياتي، پس از شناسايي مسير تردد قاچاقچيان به اجراي كمين هدفمند پرداخته و با پشتيباني اطلاعاتي و هدايت عملياتي، توانستند اين باند قاچاق موادمخدر سوداگران مرگ را منهدم كنند.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در اين عمليات كه با درگيري مسلحانه و تبادل سنگين آتش بين ماموران و قاچاقچيان همراه بود سوداگران مرگ در مقابل تاكتيك‌هاي عملياتي و آتش پرحجم مرزداران توان مقابله نداشتند و مرزداران اين فرماندهي، موفق شدند ضمن مهار 4 نفر شتر حامل مواد مخدر، 582 كيلو و 700 گرم موادمخدر شامل 282 كيلو  و700 گرم ترياك و 300 كيلوگرم هروئين را كشف کنند.

سردار ملاشاهی ضمن قدرداني از زحمات و عملكرد مرزبانان استان، خاطرنشان كرد: مبارزه با پديده شوم مواد مخدر با جديت توسط مرزبانان استان دنبال مي‌شود و با توجه به نقش بي‌بديل مرزنشينان و هموطنان عزيز در دستاوردهاي مرزباني، ضروري است همکاري‌هاي آنان در اين زمينه، بيش از گذشته با مرزبانان تداوم داشته و هر گونه مورد مشکوکي را به مرزباني و نهادهاي امنيتي اطلاع دهند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون