نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/11      14:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:87


نسخه چاپی
فرمانده يگان هاي ويژه ناجا:
اقتدار يگان ويژه مهم ترين مولفه در ماموريت هاست
گروه ناجا - فرمانده یگان های ویژه ناجا، پلیس مقتدر را امین مردم دانست و گفت: اقتدار و صلابت نیروهای امنیتی و انتظامی ضامن امنیت جامعه است.
 

به گزارش پايگاه خبري پليس، سردار "حسن کرمی" در جمع کارکنان يگان ويژه استان مرکزی با اشاره به اینکه یگان هاي ویژه ناجا یکی از راهبردی ترین نیروهای عملیاتی ناجا به شمار می روند، اظهار داشت: امروز حضور يگان ويژه در عرصه هاي مختلف ملي و مذهبي بسيار پرشور و چشمگير است که اين نشان از تقويت بنيه انقلابي و اسلامي کارکنان اين مجموعه دارد.

وی اقتدار و صلابت را یکی از خصایص مهم و کارآمد کارکنان یگان ویژه دانست و گفت: اقتدار و صلابت اگر با رافت و مهربانی در جهت آرامش و امنیت مردم کشور همراه باشد، بسیار دلنشین و قابل تقدیر است که بحمدالله امروز یگان ویژه را همه مردم با این خصوصیت می شناسند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا، پلیس مقتدر را امین مردم دانست و تاکید کرد: اقتدار و صلابت نیروهای امنیتی و انتظامی ضامن امنیت جامعه است.

این مقام ارشد انتظامی گفت: پليس ما از ويژگي ها و شايستگي هايی همچون داشتن ايمان، مردمي بودن ، بصير و مجاهد و شهادت طلبي و مطيع رهبر بودن برخوردار است به همين دليل از هر روز ديگر عزتمندتر است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا برقراري امنيت و آرامش را براي مردم امري بديهي دانست و خاطرنشان كرد:‌ جايگاه امنيت در عرصه هاي اجتماعي برهمگان مشخص است و پليس به‌عنوان مجري قانون، در جامعه ما از جايگاه ويژه اي برخوردار است و امروز نيروي انتظامي با حضور و عمل خود در ايجاد امنيت پايدار نشان داده كه با بصيرت كامل و پيروي از اوامر فرماندهي معظم كل قوا در ايجاد امنيت مطلوب، مقتدرانه پاي كار و دفاع از اين نظام مقدس، ايستاده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون