نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/11      14:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:424


نسخه چاپی
توقيف اتوبوس"زاهدان-شیراز" با 102 كيلو مواد مخدر
گروه استان ها-کرمان- جانشین فرمانده انتظامي شهرستان "نرماشير"از کشف 102 کيلو ترياک و دستگيري 5 قاچاقچي در عمليات پليس مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان خبر داد.

سرگرد "اسحاق دریجانی"در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: شب گذشته ماموران پليس مبارزه با موادمخدر اين فرماندهي هنگام بازرسي خودروهاي عبوري محور اصلي شهرستان به يک دستگاه اتوبوس مسافربری مشكوك شده و آن را جهت بازرسي به پارکينگ منتقل کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسي دقیق این اتوبوس موفق شدند، 102کيلو و 600گرم تریاک که به طرز بسيار ماهرانه اي در آن جاساز شده بود، کشف كنند.

سرگرد "دریجانی" با بيان اينكه مقصد اين محموله موادمخدر شیراز بود، افزود: در اين عمليات5 قاچاقچي دستگير و پس از تشكيل پرونده به همراه مواد كشف شده به مراجع قضائي معرفي شدند.

جانشین فرمانده انتظامي شهرستان نرماشير در پايان مقابله با معضل اعتياد را مقابله با بروز تمامي آسيب ها و معضلات اجتماعي دانست و بيان داشت: موادمخدر به عنوان پايه و اساس بروز جرايم ديگر مطرح و تنها با اقدام پليس نمي توان به جنگ اين بلاي خانمان سوز رفت بلكه در اين زمينه بايد همه دستگاه هاي مرتبط با اين پديده شوم با عزمي جهادي به مقابله با آن بپردازند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون