نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/11      14:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:253


نسخه چاپی
کاهش 13 درصدی تلفات جانی تصادفات جاده ای اصفهان
گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامی استان گفت : با تلاش های صورت گرفته از سوی پلیس و دیگر دستگاه ها و همچنین ارتقای سطح فرهنگ رانندگی مردم تعداد جان باختگان ناشی از تصادفات جاده ای استان از ابتدای امسال تا کنون 13 درصد کاهش یافته است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" مهدی معصوم بیگی" در حاشیه سفر به شهرستان تیران و کرون در بازدید از طرح آموزشی "ترافیک و ایمنی" ویژه کودکان درجمع خبرنگاران ،گفت: سنین کودکی بهترین و تاثیرگذارترین زمان برای آموزش و فرهنگ سازی است.

وی با بیان اینکه باید فرهنگ رانندگی را از پایه به نسل بعدی آموزش داد اظهار داشت: اگر از امروز کودکان و نوجوانان را با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی آشنا کنیم در آینده می توانیم رانندگانی قانونمند و مسئولیت پذیر را در جامعه داشته باشیم.

فرمانده انتظامی استان اصفهان : با تلاش های صورت گرفته توسط پلیس و دیگر دستگاه ها و همچنین با ارتقای سطح فرهنگ رانندگی مردم، تعداد جان باختگان ناشی از تصادفات جاده ای در استان اصفهان از ابتدای امسال تاکنون 13 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است.

این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: در وقوع تصادف 3 مؤلفه راه، وسیله نقلیه و انسان نقش دارند که براساس تحقیقات صورت گرفته توسط پلیس، انسان عامل بیش از 70 درصد تصادفات است به طوری که اگر رانندگان کمی از عجله و شتاب در رانندگی پرهیز کرده ، در هنگام خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند، توجه کامل به جلو داشته باشند و قوانین و مقررات را رعایت نمایند شاهد کمترین تلفات و خسارات در راه های شهری و برونشهری خواهیم بود.

سردار معصوم بیگی ، با بیان اینکه شهرستان های اصفهان دارای جاذبه های گردشگری فراوان هستند اظهار داشت: پیش نیاز صنعت گردشگری امنیت است و امروز امنیت گردشگران با همکاری دستگاه های مربوطه با نیروی انتظامی تامین شده است.

"مجید حججی" فرماندار شهرستان تیران و کرون هم با تقدیر و تشکر از اقدامات مؤثر نیروهای انتظامی برای امنیت شهرستان گفت: با برنامه ریزی های متعدد و همکاری دستگاه های اجرایی و فعال کردن گشت های ویژه و نامحسوس پلیس راه ، شهرستان تیران و کرون از رتبه پنجم تصادفات منجر به فوت به رتبه هفدهم رسیده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون