نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/12      9:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:145


نسخه چاپی
کشف 290 کيلو تریاک در پایتخت
گروه استان ها - تهران بزرگ - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اعلام خبر دستگیری 2 قاچاقچی، گفت: از خودرو متهمان 290 کيلو ترياک کشف شد.
 

سرهنگ "محمد بخشنده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت با دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای موادمخدر، با همکاری همدستش مقادیری تریاک از استان­ های جنوبی کشور خریداری و قصد دارند با 2 دستگاه پژو به تهران منتقل کنند، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در تحقیقات اولیه مشخص شد خبر صحت دارد و متهمان با گذشتن از استان یزد قصد دارند، مواد افیونی را به تهران منتقل کنند، افزود: در پایش های اطلاعاتی زمان و مسیر حرکت متهم به دست آمد و نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

بخشنده اعلام کرد: تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس با هماهنگی مقام قضائی به محور مواصلاتی یزد - تهران اعزام شدند.

وی افزود: مراقبت های ویژه ادامه داشت تا اینکه ماموران اعزامی موفق شدند، هر 2 خودرو متهمان را در محور مواصلاتی به شهر تهران مشاهده و دستور توقف خودروها را صادر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه راننده های هر 2 خودرو توجهی به فرمان های پلیسی نمی کردند، خاطرنشان کرد : ماموران اعزامی در ابتدا سه تیر هوایی شلیک ولی متهمان همچنان به فرار خود ادامه می دادند که در نهایت با شلیک 12 تیر به لاستیک های خودروها ، هر دو خودرو متوقف و راننده آنها نیز دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره به کشف 290 کیلوگرم تریاک در بازرسی از خودرو متهمان تصریح کرد: متهمان پس از بازجویی تکمیلی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون