نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/12      11:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:64


نسخه چاپی
واژگونی خودروی تیبا درداورزن
گروه استان ها–خراسان رضوي- فرمانده انتظامی شهرستان داورزن از واژگونی یک دستگاه خودرو تیبا در این شهرستان با 4 مصدوم خبر داد.

سرهنگ" اکبر محمدآبادی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر واژگونی یک خودرو تیبا در محور داورزن- سبزوار به مرکز فوریت های پلیسی 110، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار داشت: با حضور ماموران در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد یک دستگاه خودرو تیبا به علت نامعلومی از جاده منحرف و واژگون شده است.

سرهنگ محمدآبادی تصریح کرد: در این حادثه 3 سرنشین خودرو به همراه راننده جمعا 4 نفر که همه اعضای خانواده اند به شدت مصدوم که توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی گفت: علت حادثه برابر اعلام نظریه کار شناس پلیس راه عدم توجه به جلو و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خواب آلودگی راننده خودرو عنوان شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن از تمامي رانندگان خواست با توجه به شروع بارندگی ها در فصل پاییز و لغزنده بودن جاده ها با سرعت مطمئنه و با احتياط بيشتري رانندگي كنند و با هر 2ساعت رانندگی 15 دقیقه استراحت نموده تا هيچ گاه شاهد چنين حوادثی نباشيم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون