نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/12      11:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:254


نسخه چاپی
كشف بیش از 5 تن موادمخدر در مرزهاي سيستان و بلوچستان
گروه ناجا - فرمانده مرزباني ناجا از کشف 5 تن و 705 کیلو انواع موادمخدر و دستگیری 7 نفر قاچاقچی توسط مرزبانان در مرزهای سیستان و بلوچستان خبر داد.
 

سردار "قاسم رضایی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزبانان سیستان و بلوچستان روز گذشته با اقدامات گسترده اطلاعاتی در مرزها، از ورود اعضای یک باند کلان قاچاق مواد مخدر به کشور از مرزهای پاکستان مطلع شدند.

وي تصریح کرد: مرزبانان پس از رويارويي با سوداگران مرگ با واكنش سريع و موضع گيري مناسب در درگيري با قاچاقچيان، آنان را زمین گیر کردند.

این مقام ارشد مرزبانی ناجا گفت: مرزبانان در این عملیات ضمن انهدام این باند، 5 تن و 705 كيلوگرم انواع موادمخدر شامل  3 تن و 700 کیلوگرم ترياك و 2 تن و 5 كيلوگرم مرفين از قاچاقچیان كشف کردند.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: در این عملیات‌ علاوه بر دستگیری 7 قاچاقچی، مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات، بی سیم و خودرو از سوداگران مرگ نیز کشف شد.

فرمانده مرزبانی ناجا ضمن قدردانی از زحمات و مجاهدت‌هاي مرزبانان استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: مرزداران با همکاري دلسوزانه دستگاه هاي اطلاعاتي و امنيتي استان و همچنين حمايت هاي بي دريغ مرزنشينان عزيز، مناطق مرزي سيستان و بلوچستان را براي فعاليت سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنيت، ناامن كرده و با هرگونه تجاوز به مرزهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مقتدرانه برخورد می کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون