نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/12      14:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:219


نسخه چاپی
حضور سردار "شیرزاد" در هشتاد و هشتمین مجمع عمومی سازمان اینترپل
گروه ناجا – رئیس پلیس بین الملل ناجا در نشست مجمع عمومی سازمان اینترپل کشور شیلی حضور یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "هادی شیرزاد "به همراه هیئت همراه، در هشتاد و هشتمین مجمع عمومی سازمان اینترپل در کشور شیلی شرکت کرد.

در این مجمع عمومی که با حضور 162 کشور عضو سازمان اینترپل برگزار شد، سردار " هادی شیرزاد" رئیس پلیس بین الملل ناجا، بیش از 44 ملاقات دو جانبه و چند جانبه با مقامات ارشد پلیس کشورهای شرکت کننده و مدیران بخش های تخصصی سازمان اینترپل داشت که در تاریخ حضور ناجا در مجمع های عمومی سنوات قبل رکوردی بی سابقه را برجای گذاشت.

بنابراین گزارش، سردار شیرزاد همچنین در این مجمع با "کیم جونگ یانگ" رئیس سازمان اینترپل و "یورگن اشتاک" دبیر کل سازمان اینترپل ملاقات کرد که در این دیدارها هر دو مقام سطح یک سازمان اینترپل از اقدامات و مشارکت های پلیس جمهوری اسلامی ایران در پروژه های سازمان اینترپل به خصوص پروژه های مرتبط با مبارزه با تروریسم، جرایم سایبری و مواد مخدر تشکر و قدردانی کردند.

گفتنی است، در این دیدارها "یورگن اشتاک" دبیر کل سازمان اینترپل عنوان کرد: پلیس بین الملل کشورها مهمترین کانال ارتباطی سازمان اینترپل با بخش های دیگر پلیس کشورها هستند و اینترپل تهران نقش خود را به خوبی در ایجاد این ارتباط ایفا کرده است.

وی تاکید کرد: در مجمع عمومی سال جاری هیئت تخصصی اعزامی از پلیس جمهوری اسلامی ایران از پرکارترین و فعال ترین هیئت هاست.

در پایان این دیدار، رئیس پلیس بین الملل ناجا  ضمن تشکر از حمایت‌های همه جانبه سازمان اینترپل از پلیس جمهوری اسلامی ایران، گزارشی از اقدامات و فعالیت های پلیس ایران  در مقابله با انواع جرایم حقوق عمومی را ارائه و پیشنهاد داد تا در عصر حاضر که عصر دیجیتالی است، سازمان اینترپل هرچه بیشتر با استفاده از فناوری های جدید مانند هوش مصنوعی و روباتیک به سمت به روز کردن پلیس در سرتاسر دنیا و همگام با علم و تکنولوژی روز قدم بردارد تا پلیس چندین گام از گروه های سازمان یافته جرم جلوتر و به روزتر باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون