نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/13      10:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:91


نسخه چاپی
مرزبانی ، مایه اقتدار، عزت و امنیت جامعه است
گروه ناجا - یک کارشناس مذهبی با بیان اینکه مرزباني مايه اقتدار، عزت و امنيت جامعه است، گفت: بخش عظيم امنيت مربوط به هوشياري و توانمندي نيروهاي مرزباني است كه با جان و دل به مردم و مرزنشينان خدمت رساني مي كنند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "محمد مهدی ماندگاری" در جمع مرزبانان استان خراسان رضوی با بیان اینکه اقدامات و عملکرد خوب و بد ما در اذهان عمومی ماندگار است و گذر زمان باعث فراموشی آن نمی شود، گفت: یکی از مهمترین ارکانی که در انجام کلیه امور مثمرثمر است، استفاده از تجربیات مثبت دیگران بوده و باعث بهتر انجام شدن امور، صرفه جویی در زمان و کاهش درصد بروز خطا و اشتباه می شود.

وی قرآن را راهی برای رستگاری عنوان و تصریح کرد: انسان ها تمایل دارند که رستگار باشند اما همه انسان ها به این درجه نمی رسند چراکه از کلام خدا به خوبی بهره مند نشده اند.

این کارشناس مذهبی همچنین از اهميت مرزباني و جايگاه مرز گفت و عنوان کرد: مرزباني مايه اقتدار، عزت و امنيت جامعه است و بخش عظيم امنيت مربوط به هوشياري و توانمندي نيروهاي مرزباني است كه با جان و دل به مردم و مرزنشينان خدمت رساني مي كنند و كاركنان مرزباني همانطور كه مقام معظم رهبري (مدظله العالی) فرمودند، به معناي واقعي مجاهدان في سبيل الله هستند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون