نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/13      11:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:306


نسخه چاپی
مردم پلیس را پرچمدار نظم و امنیت در جامعه می دانند
گروه ناجا - فرمانده تیپ دوم حضرت موسی بن جعفر(ع) یگان های ویژه ناجا گفت: امروز مردم این نیروی خدوم را به عنوان نماد و پرچمدار نهضت برقراری نظم و امنیت در جامعه می دانند.
 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار  "غلامرضا اشرفی" در جمع کارکنان تیپ دوم حضرت موسی بن جعفر(ع) یگان های ویژه ناجا ضمن گرامی داشت هفته پدافند غیر عامل و همچنین 13 آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا گفت: امروز مردم از پلیس به نیکی یاد می کنند و همچنین این نیروی خدوم را به عنوان نماد و پرچمدار نهضت برقراری نظم و امنیت در جامعه می دانند.

وی افزود: مردم در جای جای کشور پهناور و عزیزمان با حضور پلیس در مکان و زمان های مختلف احساس امنیت و آرامش می کنند.

فرمانده تیپ دوم حضرت موسی بن جعفر(ع) یگان های ویژه ناجا عملکرد و حضور اثرگذار مجموعه نیروی انتظامی در سراسر کشور را بی نظیر و غیر قابل انکار دانست و عنوان کرد: نیروی انتظامی نسبت به سایر سازمان های خدمات رسان، عملکرد بسیار مطلوبی را از خود به نمایش گذاشته که قابل تقدیر است.

سردار اشرفی با ابراز خرسندي از عملکرد یگان دوم حضرت موسی بن جعفر(ع) یگان های ویژه در مباحث فرهنگی و بصیرتی در منطقه جنوب تهران و تلاش مجدانه پليس در تامين امنيت شهروندان تاکید کرد: شرح و شناخت عملکرد پلیس در بخش های مختلف برای عموم جامعه امری است مهم و ارزشمند زیرا مردم جامعه باید بدانند امروز نیروی انتظامی چه خدماتی را به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ارائه می دهد.

وی عنوان کرد: آگاه باشيم تا در مقابل اين حرکت هاي خصمانه با تاسي از آموزه هاي اسلامي و تکيه بر ارزش هاي اصيل فرهنگي بازيچه دشمن قرار نگيريم و با پيروي از معصومان و عمل به سيره نبوي و ميثاق با خون شهدا پرچم پرافتخار ايران اسلامي را در رفيع ترين قلل جهان به اهتزاز در آوريم .

این مقام انتظامی پدافند غیر عامل را راهبرد اساسی در برابر تهدیدات و شیوه های تهاجم دشمنان دانست و خاطر نشان کرد: اهمیت پرداختن به موضوع پدافند غیر عامل بسیار حیاتی و بروز رسانی علوم و فناوری و تجهیزات مربوط به این مقوله بسیار حائز اهمیت است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون