نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/13      13:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:275


نسخه چاپی
نقش تاثیر گذار اقدامات پیشگیرانه پلیس در کاهش جرایم / ضرورت رسیدگی مطالبات به حق مردم از مجاری قانونی/ تسخیر لانه جاسوسی یادآور خباثت ها و عناد آمریکا نسبت به مردم ایران است
گروه استان ها- گیلان- فرمانده نیروی انتظامی با تاکید براینکه باید ماموریت های پلیس با کمترین تنش و با رضایت مردم انجام شود، گفت: اقدامات پیشگیرانه پلیس، بیشترین اثر را در کاهش جرایم داشته است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"حسین اشتری"در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان گیلان که با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار و مسئولان استانی در سالن اجتماعات شهدای ناجا برگزار شد، اظهارداشت: استان گیلان، خطه‌ای قهرمان‌پرور بوده که 8 هزار شهید را تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است.

فرمانده ناجا، شأن و جایگاه مردم را شایسته بیشترین و مطلوب ترین خدمات دانست و ادامه داد: نیروی انتظامی حافظ جان، مال، ناموس و امنیت مردم است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور به ذکر حدیثی از پیامبر اعظم(ص) که امنیت و سلامتی را دو نعمت مجهول در جامعه می دانست اشاره و بیان کرد: بزرگترین نعمت برای کشور، نعمت امنیت است.

وی با بیان اینکه توسعه و پیشرفت در حوزه‌های مختلف در سایه امنیت محقق می‌شود، ادامه داد: به لطف الهی و به حرمت خون شهدا و با رشادت های رزمندگان و هدایت های  مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حضور نهادهای امنیتی و انتظامی امنیت مطلوبی در کشور حاکم است.

سردار اشتری به اهمیت و ضرورت دشمن شناسی اشاره و با بیان اینکه دشمن به دنبال برهم زدن امنیت کشور است، خاطرنشان کرد: توطئه های بی شماری به دست دشمنان نظام در کشورهای اطراف در حال انجام است بنابراین با هوشیاری و بیداری نهادهای امنیتی انتظامی و هدایت‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همه توطئه‌های دشمن در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی خنثی شده است.

وی ادامه داد: جنایات داعش و حمایت‌های آمریکا از آن بر همه ثابت شده است لذا بایستی ضمن هوشیاری، دشمن را شناخت و برای حفظ امنیت نظام تلاش کرد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور بر لزوم حفظ و مراقبت از امنیت کشور که با تقدیم خون هزاران شهید به دست آمده تاکید و بیان کرد: نیروی انتظامی حافظ امنیت کشور است.

وی با بیان اینکه نقش نیروی انتظامی در امنیت، یک نقش سرنوشت ساز و موثر است، گفت: نیروی انتظامی با استفاده از توان و استعداد جوان های مومن و پاک، نیروی انسانی مجرب و انقلابی و بهره گیری از تجهیزات در جایگاه خوبی قرار دارد.

سردار اشتری بر رسیدگی مطالبات به حق مردم از مجرای قانونی و نیز استفاده از ابزارهای نوین به سمت هوشمند شدن تاکید و تصریح کرد: نیروی انتظامی با دقت و سرعت در حال گسترش استفاده از سامانه های هوشمند برای کشف جرم است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه ابزار و زیر ساخت های هوشمند سازی پلیس تا سال 1400 مرحله به مرحله محقق خواهد شد، گفت: به برکت کارهای خوبی که در کشور صورت گرفته، پلیس جمهوری اسلامی ایران با پلیس کشورهای پیشرفته در حال رقابت است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در ادامه روز 13 آبان را روز استکبار ستیزی و مقابله با استکبار جهانی اعلام و عنوان کرد: تسخیر لانه جاسوسی یادآور خباثت ها و عناد آمریکا نسبت به مردم ایران است.

وی با بیان اینکه با وجود 40 سال زورگیری و دشمنی دشمنان، امروز مردم ایران همچنان استوار ایستاده اند، گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی 13 آبان و 22 بهمن سال های گذشته ثابت کردند که پای آرمان های انقلاب، شهدا و امام راحل ایستاده اند.

فرمانده ناجا با تاکید براینکه با تلاش و روحیه جهادی، پیشرفت های خوبی در دفاع از حریم کشور داشته ایم گفت:چراغ و نقشه راه نیروی انتظامی، پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دستیابی به اهداف است.

وی در ادامه با اشاره به رتبه اول پلیس گیلان در کشف جرایم کشور، گفت: در سرقت های خرد و در حوزه های کشف و برخورد، توفیقات خوبی در این استان به دست آمده که باید استمرار داشته باشد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور، مدیریت و امنیت مسافران و گردشگران استان را امری بسیار مهم اعلام و تصریح کرد: با وجود حجم انبوه ماموریت های پلیس گیلان در ایام سال، پلیس استان در تمامی طرح ها موفق عمل کرده است.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه باید ماموریت های پلیس با کمترین تنش و با رضایت مردم انجام شود، خاطرنشان کرد: اقدامات پیشگیرانه پلیس، بیشترین اثر را در کاهش جرایم داشته است.

فرمانده ناجا در پایان از زحمات صادقانه و تلاش های شبانه روزی سردار "اسحاقی"  تقدیر و سردار "عزیزالله ملکی" را به عنوان فرمانده انتظامی استان گیلان منصوب کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون