نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/13      12:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:57


نسخه چاپی
فرمانده يگان هاي ويژه ناجا:
توسعه دانش و آموزش در تحقق امنیت فراگیر، نقش موثری دارد
گروه ناجا - فرمانده یگان های ویژه ناجا توانمندی پلیس را در گرو آموزش مستمر و صحیح دانست و گفت: بدون شک توسعه دانش و توانمندی همگام با آموزش صحیح، نقش موثری در تولید و تثبیت امنیت فراگیر دارد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در جمع کارکنان تیپ ویژه تهران بزرگ با اشاره به اینکه یگان ویژه در سراسر کشور همواره با رفتارهای علمی، رزمی و آموزشی امکانات و توانمندی‌های خود را ارتقاء می‌دهد، گفت: برقراری و حفظ امنیت، استمرار در تمرین و آموزش سرلوحه کار یگان ویژه است.

وی ادامه داد: دشمن از فرصت‌های مختلف برای ضربه زدن به امنیت نظام اسلامی استفاده می‌کند، مجموعه یگان ویژه در سراسر کشور توانسته با اقتدار کامل و با جدیت در مقابل افرادی که به دنبال ضربه زدن و از بین بردن امنیت مردم هستند، ایستادگی کند که بحمدالله تاکنون در این زمینه موفق عمل کرده است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا توانمندی پلیس را در گرو آموزش مستمر و صحیح دانست و خاطر نشان کرد: بدون شک توسعه دانش و توانمندی همگام با آموزش صحیح نقش موثری در تولید و تثبیت امنیت فراگیر دارد.

سردار کرمی با اشاره به اینکه مشارکت حداکثری مردم و اعتمادسازی در اذهان عمومی، مهم‌ترین اهدافی است که پلیس به دنبال دستیابی به آن‌هاست، تصریح کرد: در نظام اسلامی اقتدار پلیس در پذیرش عامه مردم است که می‌توان آن‌ها را در برقراری نظم و امنیت جامعه مشارکت داد.

وی با بیان اینکه کلید حل مشکلات گفت وگو است، اظهار داشت: گفت وگو در اکثر مواقع نتیجه بخش و کارساز خواهد شد، یکی از اقدامات یگان ویژه نیز همراه کردن مردم با این روش است که باید به بهترین شکل انجام شود.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه امنيت اجتماعي برآيند تعامل و مشارکت همگاني کنشگران اجتماعي و در نتيجه يک توليد اجتماعي است، یادآور شد: امنيت اجتماعي مقوله اي است که از طريق مردم و براي مردم ايجاد مي شود و مشارکت اجتماعي مردم با پليس در امور امنيتي موجب افزايش مقبوليت اجتماعي پليس و برقراري روابط عاطفي ميان پليس و مردم می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون