نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/14      9:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:43


نسخه چاپی
فرهنگ دفاع مقدس، جامعه را در برابر توطئه‌ها بیمه می‌کند
گروه ناجا-فرمانده مرزبانی ناجا در دیدار با خانواده شهید "ابوالفضل نیکدل" گفت:مردم شریف کشورمان، حافظ خون شهدا هستند و در برابر کسانی که به این خون‌های پاک خیانت بکنند آگاهانه و عالمانه ایستاده‌اندچراکه می دانند فرهنگ دفاع مقدس جامعه را در برابر توطئه‌ها بیمه می‌کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " قاسم رضایی " در حاشیه سفر و بازدید از یگان های مرزی استان خراسان شمالی با خانواده شهید "ابوالفضل نیکدل" دیدار و گفت و گو کرد. 

 فرمانده مرزبانی ناجا اظهار داشت: تجلیل از پدران و مادران شهدا و خانواده معظم آنها به معنای تجلیل از فرهنگ ایثار و شهادت است چراکه این خانواده‌ها اسوه صبر و استقامت هستند و با تکریم آنها فرهنگ دفاع مقدس در جامعه گسترش می‌یابد.

وی افزود: در زمان دفاع مقدس و پس از جنگ تحمیلی، کشورمان در زمینه های زیادی در محدودیت بود و دشمن ما را تحریم کرده بود اما به برکت ولایت فقیه، روز به روز انقلاب اسلامی بالنده تر می شود و انقلاب اسلامی در دنیا فراگیر شده است.

سردار رضایی با تاکید بر اینکه فرهنگ دفاع مقدس جامعه را در برابر توطئه‌ها بیمه می‌کند، افزود: دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تلاش هستند با توطئه‌های مختلف به وحدت ملت ایران لطمه بزنند اما مردم شریف کشورمان، حافظ خون شهدا هستند و در برابر کسانی که به این خون‌های پاک خیانت بکنند آگاهانه و عالمانه ایستاده‌اند.

فرمانده مرزبانی ناجا اقتدار، عزت و امنیت امروز ایران اسلامی را مرهون مجاهدت و ایثار شهدا و جانبازان دانست و بیان کرد: شهدا پیشتاز همه عرصه ها در انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس بودند و وظیفه همه ماست که راه شهدا را در عمل و رفتار ادامه دهیم و نگذاریم دشمنان نظام مقدس ایران اسلامی،یاد و نام آنها را از پیکره جامعه پاک کنند.

گفتنی است،گروهبانیکم "ابوالفضل نیکدل" اهل و ساکن شهر مرزی غلامان استان خراسان شمالی بود که در درگیری با اشرار در استان کردستان (سقز) در بیستم آبان ماه 1380به درجه رفیع شهادت نائل شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون