نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/14      9:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:137


نسخه چاپی
6 کشته و 2 مجروح در واژگونی مرگبار وانت تویوتا
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان – واژگونی وانت تویوتا حامل اتباع غیرمجاز در محور "ایرانشهر–سراوان" 6 کشته و 2 مجروح برجای گذاشت.
 

سرهنگ "یداله ستوده"، رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این حادثه گفت: روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره واژگونی منجر به فوت در کیلومتر 10 فرعی "ابتر" در محور "ایرانشهر-سراوان"، بلافاصله تیم گشت تصادفات پلیس راه به همراه عوامل امدادی در صحنه حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد، یک دستگاه وانت تویوتا حامل 8نفر اتباع غیر مجاز، از جاده خارج و واژگون شده است.

رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این حادثه 6 نفر از سرنشینان خودرو به علت شدت جراحات وارده در دم جان باختند و 2 سرنشین دیگر به شدت مجروح و توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

سرهنگ ستوده با اشاره به متواری شدن راننده خودرو از صحنه تصادف قبل از حضور پلیس در صحنه، خاطر نشان کرد: کارشناس تصادفات پلیس راه علت تامه این حادثه را ناتوانی راننده در کنترل خودرو به دلیل ترکیدن لاستیک فرسوده آن اعلام کرده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون