نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/14      9:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:140


نسخه چاپی
فرمانده یگان های ویژه ناجا:
آبان به دل‌های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد
گروه ناجا - فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به اينكه 13 آبان روزي است كه حوادث بزرگ و سرنوشت ساز ملت رقم خورده است، گفت: این روز به دل‌های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حسن کرمی" در جمع كاركنان یگان های ویژه ناجا اظهار داشت: روز ۱۳ آبان در تقويم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به عنوان روز ملی مبارزه با استكبار جهاني نام‌گذاري شده و يادآور سه واقعه مهم در تاريخ معاصر ايران است.

وی افزود: حوادثی که در این روز بزرگ برای ایران اسلامی اتفاق افتاد هر کدام به نوبه خود در سرنوشت و تاریخ انقلاب اسلامی نقش مهمی داشتند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا تصريح كرد: تبعيد امام خميني (ره) به تركيه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، كشتار دانش‌آموزان در 13 آبان 1357 در دانشگاه تهران و تسخير لانه جاسوسي در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۸ عنوان اين سه واقعه تاريخي است كه نمي‌توان هيچ يك را از نظر اهميت نسبت به ديگري اول دانست.

سردار کرمی ويژگي مشترك هر سه حادثه را بازگو کننده عمق نفرت مردم ايران از رفتارهاي استعمارگرانه آمريكا بيان و خاطر نشان كرد : امروز به برکت انقلاب اسلامی و رهنمودهای حضرت امام (ره) و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری، روحیه استکبار ستیزی از مرزهای ایران فراتر رفته و همه ملت های عدالت خواه حق طلب و آزاده را فرا گرفته است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با تاکید بر اينكه برگزاری مراسم راهپیمایی 13 آبان درتاریخ كشور، همواره برجسته و سربلند است، گفت: 13 آبان روزی بود که فرزندان این مرز و بوم به جهانیان فهمانند كه با توکل به خداوند و با الگو گرفتن از سیره شهدا مي توان در برابر استکبار با هوشیاری ایستاد.

وي با اشاره به اينكه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار همواره با اهرم ها و ابزارهای مختلف علیه انقلاب مقدس اسلامی دست به توطئه زده است، بيان داشت: امروز همین انقلاب ما باعث شده بیداری اسلامی در کشور های اسلامی نیز اتفاق بیفتد، چه کشورهایی که زمانی زیر سیطره آمریکا بودند امروز در برابر همین که به گفته خودشان ابر قدرت و کدخدای جهان هستند ایستادگی کرده و انقلاب ما را الگوی خود قرار دهند.

این مقام ارشد انتظامی حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان را پاسخ کوبنده به استکبارگران بيان و اظهار داشت: ملتي که خون های زیادی را برای حفظ اسلام و انقلاب اسلامي خود نثار کرده است از آرمان های خود دست برنمی دارد.

وی عنوان کرد: کنگره بزرگ پیاده روی اربعین حسینی (ع) عظمت تشیع را بار دیگر به رخ جهانیان و دشمنان اسلام کشاند، آیینی باشکوه که فرصتی کم نظیر را فراهم ساخت تا فرهنگ آسمانی حسینی (ع) زمینی شود.

سردار کرمی تصریح کرد: به جرات می توان گفت در طول تاریخ، تشرف به عتبات عالیات مانند دهه کنونی به باشکوهی و گستردگی شگرف و همراه با امنیت نبوده است دشمنان از این اتحاد همواره در هراسند و به گفته حضرت امام (ره) راه قدس از کربلاست و به زودی آزادی قدس نیز نزدیک است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون