نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/14      11:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:480


نسخه چاپی
مداحی اهل بیت(ع)، افتخاری مقدس و ذخیره ای ارزشمند برای آخرت
گروه استان ها –اردبیل – فرمانده انتظامی استان گفت: مداحی اهل بیت (ع) و ذکر مصائب ائمه معصومین، افتخاری مقدس ، ماندگار و ذخیره ای ارزشمند برای آخرت است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "هوشنگ حسینی" در دیدار و عیادت از مداح عاشورایی و رزمنده جانباز بسیجی حاج "سید محمد عاملی" با آرزوی صحت و سلامتی برای وی گفت: قطعا" امام حسین(ع) به پاس خدمتگزاری به هئیت های مذهبی و دسته های عزاداری، ارائه ادبیات شایسته در وصف شهدای کربلا و تلاش و مجاهدت در راه ترویج ، تبلیغ و اشاعه فرهنگ ناب اسلامی و عاشورایی شافع شما خواهد بود.

وی مداحی در وصف اهل بیت (ع) و ذکر مصائب ائمه معصومین را افتخاری مقدس و ماندگار و ذخیره ای ارزشمند برای آخرت توصیف کرد و افزود: ذاکران و مدیحه سرایان حسینی(ع)، مروجان فرهنگ عاشورا و سرمایه ای گرانبها در مسیر دستیابی به اهداف عالیه نظام اسلامی و تبیین و توسعه معارف اسلامی و ارزش های دینی هستند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه مداحان رسالت خطیر و مسئولیت مهمی در قبال تعلیم و تربیت منطبق با فرامین دین مبین اسلام و ایجاد شور، شعور و نشاط حسینی در جامعه دارند؛ اظهار داشت: مداحان، روایتگران نهضت سرخ عاشورا و مروجان فرمایشات مقام معظم رهبری هستند.

در این دیدار حاج  "سید محمد عاملی" با قدردانی از خدمات رسانی شایسته ناجا و آرامش آفرینی عامه پسند پلیس گفت: به حول و قوه الهی با ایثارگری، جانفشانی و تلاش مسئولانه و متهدانه پلیس شاهد حاکمیت امنیت پایدار در جامعه هستیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون