نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/14      11:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:462


نسخه چاپی
دستگیری متصرفان 40 ميلياردي در شرق تهران
گروه استان ها – تهران بزرگ – رئيس پايگاه چهارم پليس امنيت عمومي پلیس پايتخت از دستگیری 4 متصرف تالار پذيرايي به ارزش 40 ميليارد ريال خبر داد و گفت: متهمان با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سرهنگ " مهدي تاجيک " در تشريح جزئيات اين خبر، اظهار داشت: چندي پيش پرونده اي در خصوص رفع تصرف عدواني تالار پذيرايي در شرق تهران از سوي شعبه 4 دادياري دادسراي ناحيه 8 تهران به پايگاه چهارم پليس امنيت عمومي تهران بزرگ ارجاع شد.

وي بیان داشت: تحقیقات پلیسی نشان از این داشت شاکی مالک و مدير یک تالار 400 متری در شرق پایتخت است که به دلیل مشغله کاري برای مدت موقتی، مسئوليت و مديريت تالار را به تعدادي از کارمندان خود واگذار کرده است و پس از گذشت مدتی وی متوجه می شود، کارمندانش از عدم حضور وی در محل کار سوء استفاده کرده و با سندسازي خود را مدیر و مالک تالار معرفی می کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مال باخته تصمیم به اخراج کارمندانش  و حکم اخراجی و پایان همکاری را اعلام می کند، گفت: کارمندان شاکی به هیچ وجه حاضر به ترک کار نبودند و در نهایت خود آن را تصرف می کنند.

تاجیک در ادامه بيان داشت: با تایید صحت خبر، دستور قضائی مبنی بر دستگیری متهمان اخذ ولی در عملیات های پلیسی مشخص شد که هر 4 متهم اخیرا محل کار خود را ترک و در مخفیگاهشان پنهان شده اند.

رئيس پايگاه چهارم پليس امنيت عمومي پليس پايتخت خاطرنشان کرد : در تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهمان در محدوده مجیدیه شناسایی و با هماهنگی های قضائی هر 4 متهم در مخفیگاهشان در عملیات های همزمان دستگیر شدند.

تاجيک با اشاره به اينکه کارشناسان ارزش ریالی ملک موصوف را بالغ بر 40 ميليارد ريال برآورد کرده اند، خاطرنشان كرد : پس از تکمیل تحقیقات پلیسی هر 4 متهم با دستور بازداشت موقت دادیاری روانه زندان شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون