نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/14      12:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:49


نسخه چاپی
امنیت مرزی نتیجه تعامل مرزبانان و مرزنشینان است/ دشمن از برگزاری کنگره معنوی اربعین واهمه دارد
گروه ناجا-فرمانده مرزبانی ناجا گفت: از مرزنشینان انتظار است که با مرزبانان همکاری لازم را داشته باشند و قوانین و مقررات مرزی را رعایت کنند تا بتوانیم امنیت مطلوبی را در سراسر مرزهای ایران اسلامی برقرار کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " قاسم رضایی " در حاشیه  بازدید از یگان های مرزی استان خراسان شمالی در جمع مرزنشینان شهر مرزی راز و جرگلان با بیان اینکه خداوند را شاکریم که به همه ما توفیق زندگی در کشوری را داد که اسلام  در آن حاکم است،به کمبود امکانات در دوران قبل از انقلاب اسلامی در مناطق مرزی ایران اشاره و اظهار کرد:امروز حضور مرزبانان و مرزنشینان در کنار یکدیگر نشان از وحدت و همدلی است از طرفی؛ .امنیت در مرزهای ایران اسلامی باعث افتخار عموم مردم جامعه بویژه مرزنشینان است.

فرمانده مرزبانی ناجا  در ادامه با بیان اینکه آمریکا مدعی است که در دنیا قدرت دارد، ولی در مقابل از ایران اسلامی ترس و وحشت دارد، افزود: بالاترین قدرت ایران اسلامی ارتباط  و پیوند قوی و ناگسستنی  بین رهبری و مردم است.

سردار رضایی، برگزاری راهپیمایی اربعین حسینی (ع) را نماد "وحدت" بین مسلمانان جهان دانست و بیان کرد: همه هموطنان از شیعه و سنی و از ادیان مختلف در کنگره بزرگ و معنوی اربعین حسینی (ع ) شرکت کرده و نماد "وحدت "جهان اسلام با برگزاری این راهپیمایی  به خوبی نمایان  شد.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به تردد  3 و نیم میلیون زائران اربعین حسینی از مرزهای چهارگانه بیان کرد:امسال نسبت به سال گذشته 75 درصد تردد زائران افزایش داشته و از طرفی از کشور های افغانستان، پاکستان، آذربایجان و حتی روسیه بیش از 35 درصد افزایش تردد زائر از مرز شلمچه را داشتیم. امسال 25 میلیون زائر در این راهپیمایی بزرگ شرکت کردند که در جهان نمونه ندارد و دشمن از این حرکت حسینی ترس و واهمه دارد.

سردار رضایی هدف از تشکیل گروه های تروریستی در کشورهای همسایه را  ضربه به ایران اسلامی دانست و گفت:اگر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه به اهداف خود نرسیده اند، فقط به برکت تدابیر داهیانه  مقام معظم رهبری است.

فرمانده مرزبانی ناجا در ادامه جایگاه مرز و مرزبانی را " ملی " عنوان و بیان کرد: همه در خصوص مرز وظیفه دارند و برابر قانون مرزبانان نیروی انتظامی در نقطه صفر مرزی مسئول حراست و پاسداری از مرزهای ایران اسلامی می باشند.

سردار رضایی در خاتمه تاکید کرد: از مرزنشینان انتظار است که با مرزبانان استان همکاری لازم را داشته باشند و قوانین و مقررات مرزی را رعایت کنند تا بتوانیم امنیت مطلوبی را در سراسر مرزهای ایران اسلامی برقرار کنیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون