نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/14      12:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:434


نسخه چاپی
مرگ بر اثر برخورد با کابل فشار قوی
گروه استان ها- ایلام- فرمانده انتظامی مهران از برخورد مرد 45 ساله با کابل فشار قوی در "سه راهی جنداله" و مرگ وی در این حادثه خبر داد.

 

سرهنگ "قدرت اله شهبازبیگی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره برق گرفتگی در داخل زمین های کشاورزی در "سه راهی جنداله"، سریعا ماموران انتظامی پاسگاه "صالح آباد" جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: بنا بر گزارش ماموران انتظامی حاضر در محل حادثه، یک چوپان 45ساله به علت تخریب شدن تیر برق فشار قوی در داخل زمین های کشاورزی بخش "صالح آباد" از توابع شهرستان "مهران" و نزدیک بودن سیم به سطح زمین، با کابل فشار قوی برخورد و دچار برق گرفتگی شده است.

وی ادامه داد: فرد مصدوم سریعا توسط عوامل اورژانس جهت مداوا به درمانگاه بخش "صالح آباد" منتقل و سپس با استفاده از بالگرد اورژانس به مراکز درمانی ایلام منتقل شد که به علت شدت جراحات در بیمارستان فوت کرده است.

فرمانده انتظامی مهران با بیان اینکه علت وقوع حادثه توسط پلیس در دست بررسی است، گفت: شهروندان بایستی توصیه ها و نکات ایمنی را رعایت کنند تا شاهد بروز چنین حوادث تلخ و ناگواری نباشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون