نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/14      12:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:490


نسخه چاپی
کشف 131 کیلو تریاک در پایتخت
گروه استان ها- تهران بزرگ - رئیس پليس مبارزه با مواد مخدر پايتخت از دستگیری 3 قاچاقچی و کشف 131 کیلو گرم تریاک خبر داد.
 

سرهنگ "محمد بخشنده " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: با دريافت گزارش مردمي مبني بر اینکه فردی قصد دارد مقداری مواد مخدر از استان های جنوبی کشور خریداری و به تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختيار ماموران عملیات ویژه پليس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت.

اين مقام انتظامي بیان داشت: در ادامه تحقیقات انجام شده مشخص شد که متهم قصد دارد با یک پراید محموله مواد افیونی را پس از گذشتن از شهر قم به شهر تهران منتقل کند.

سرهنگ بخشنده با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری و جلب متهم صادر شد، خاطرنشان کرد: پس از کنترل محورهای مواصلاتی به شهر تهران، خودرو متهم در نهایت در ساعت 17:00 روز گذشته سیزدهم آبان ماه در بزرگراه تهران – قم شناسایی و تحت مراقبت ویژه پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره توقف خودرو متهم و دستگیری یک قاچاقچی در این رابطه، تصریح کرد: در بازرسی از خودرو 97 کیلو و 650 گرم تریاک، کشف شد.

وی افزود: متهم در تحقیقات پلیسی، به جرم ارتکابی اعتراف کرد وگفت، بخشی از محموله مواد افیونی پیش تر توسط 2 همدستش به مخفیگاهشان در شهر اندیشه منتقل شده است که کشف مواد افیونی و دستگیری 2 همدست متهم نیز بلافاصله در دستور کار ماموران عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت و با هماهنگی های قضائی هر2 متهم در مخفیگاهشان در شهرک صدف شهر اندیشه دستگیر و در بازرسی از این محل  33 کیلو و 750 گرم تریاک کشف شد.

وی خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات مقدماتی هر 3 متهم با دستور قضائی در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر برای کشف سایر جرئیات پرونده قرار دارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون