نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/14      14:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:443


نسخه چاپی
محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران
گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان از محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 14 آبان ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 18 آبان ماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " علیرضا قدمی " در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزايش ايمني ،ايجاد کشش و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 14 آبان ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 18 آبان ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور، تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسيکلت هاي انتظامي و امدادي براي انجام ماموريت هاي ضروري در مسير مجاز جريان ترافيک تا ساعت 6 صبح روز شنبه 18 آبان ماه از محورهاي كرج- چالوس، هراز، فيروزكوه و بالعكس ممنوع است .

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت از محور كرج- چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 2 بعد از ظهر روز جمعه 17 آبان ماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 18 آبان ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 5 عصر روز جمعه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت يك طرفه خواهد بود.

وی از اجرای محدودیت های ترافیکی در محور هراز نیز خبر داد و گفت: تردد کلیه تریلر ها از این محور کماکان ممنوع است .

سرهنگ قدمی ، تصریح کرد: تردد كليه كاميون ها وكاميونت ها به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني تا ساعت 24 روز سه شنبه 14 آبان ماه و همچنین از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 15 و 16 آبان ماه و از ساعت 6 صبح روز جمعه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 18 آبان ماه و از ساعت 6 صبح تا ساعت 6 عصر روز شنبه 18 آبان ماه از این محور ممنوع است .

قدمی اظهار داشت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 2 بعد از ظهر روز جمعه 17 آبان ماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 18 آبان ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 4 بعد از ظهر روز جمعه 17 آبان ماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه از آب اسک به رودهن در محدوه مشاء به صورت یک طرفه است .

وی متذکر شد: در صورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید و یا لغو محدودیت ها در محورهای فوق توسط ماموران پلیس راه در محل اعمال خواهد شد .

سرهنگ قدمی در ارتباط با محدودیت های ترافیکی در محور قائم شهر- تهران و فیروزکوه،گفت: تردد کلیه تریلر ها به استثنای مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روز جمعه 17 آبان ماه از مسیر شمال به جنوب این محور ممنوع است .

رئیس پلیس راه استان مازندران در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون