نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/14      15:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:416


نسخه چاپی
انهدام باند سرقت دوچرخه در بابل
گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند سرقت دوچرخه با 43 فقره سرقت در شهرستان بابل خبر داد .
 

سردار"سید محمود میرفیضی " در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت دوچرخه در سطح شهرستان بابل، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: پس از بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی انجام گرفته، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی بابل موفق شدند 2 نفر از متهمان را شناسایی و دستگیر کنند .

سردار میرفیضی، تصریح کرد: متهمان در بازجویی های اولیه به سرقت دوچرخه ها با همدستی 2 نفر دیگر از دوستانشان اقرار کردند .

وی از دستگیری همدستان متهم در عملیاتی غافلگیرانه خبر داد و اظهار داشت: متهمان در ادامه تحقیقات پلیسی تاکنون به سرقت 40 دستگاه دوچرخه، یک موتورسیکلت و 2 عدد دوربین فیلمبرداری اعتراف کردند .

میرفیضی از کشف 6 دستگاه دوچرخه، يک موتور سيکلت و 2 عدد دوربين فیلمبرداری از مخفیگاه متهمان در مجموع به ارزش تقریبی 500 میلیون ریال خبر داد و گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است .

فرمانده انتظامی استان مازندران به مردم توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای انتظامی و نصب ابزارها و تجهیزات الکترونیکی مناسب برای پیشگیری از سرقت و سوء استفاده سارقان، در صورت مشاهده هرگونه موارد امنیتی مشکوک، مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیس110 اطلاع دهند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون