نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/14      15:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:151


نسخه چاپی
فرمانده یگان های ویژه ناجا:
آمادگی بالای یگان ویژه پشتوانه محکمی برای اقتدار ایران است
گروه ناجا - فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: آمادگی بالای نیروهای یگان ویژه پشتوانه محکم و استوار در راستای اقتدار جمهوری اسلامی ایران است که موید این مهم، حضور با صلابت و مقتدارنه یگان ویژه در ماموریت هایی همچون فتنه سال 88 و96، تمامی نقشه ها و توطئه های دشمنان و مخالفان نظام را نقش برآب کرد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در آیین تودیع و معارفه معاون اطلاعات و عملیات یگان های ویژه ناجا، جایگاه و موقعیت یگان ویژه را فوق العاده ارزشمند برشمرد و اظهار کرد: توفیق برای خدمت، یک میدان امتحان است که زمان و مکان محدودی دارد و نظامی که امروز یگان های ویژه ناجا حافظ و نگهبان آن است بهای خون هزاران انسان بزرگی است که امروز به دست ما رسیده و پاسداري از ارزش ها و تربيت نسل جوان نیز بزرگترين وظيفه امروز ماست.

سردار کرمی تصریح کرد: پيروزي انقلاب اسلامي از همان آغاز نه تنها خوشايند قدرت هاي استعمارگر و استکبار جهانخوار نبود، بلکه به جهت از دست دادن منافع مادي و به چالش کشيده شدن مديريت جهاني‌شان، آنان از انقلاب اسلامي نفرت داشته و براي خاموش کردن اين بارقه الهي که پرتو نورش بر جهانيان تابيده و محرومان و مستضعفان را از خواب سنگين غفلت بيدار ساخت، صدها توطئه و دسيسه پديد آوردند که تا به امروز هر بار به فضل الهي ناکام ماند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به ولايت محوري کارکنان یگان ویژه گفت: یکی از یگان های نظامی انتظامی که در سطح بالا و در عرصه نظم و امنیت در کشور ایفای نقش می کند، یگان ویژه ناجاست که به حق همیشه آمادگی مقابله با هرگونه تهدیدی را داشته و در تمامی صحنه ها یار و یاور رهبری و نظام بوده و از زمان جنگ تحمیلی در قالب لشکر 28 روح الله تا به امروز به عنوان یگان ویژه ناجا همواره افتخارآفرین بوده است.

سردار کرمی خاطرنشان کرد: آمادگی بالای نیروهای یگان ویژه پشتوانه محکم و استوار در جهت اقتدار جمهوری اسلامی ایران است که موید این مهم، حضور با صلابت و مقتدارنه یگان ویژه در ماموریت هایی همچون فتنه سال 88 و96، تمامی نقشه ها و توطئه های دشمنان و مخالفان نظام را نقش برآب کرد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه یگان ویژه، یگان راهبردی برای امنیت نظام در شرایط خاص است، افزود: بحمداله امروز شاهد یک پیشرفت و توسعه چشمگیر و جهش دار همراه با آمادگی رزمی مطلوب در مجموعه نیروهای مسلح هستیم، کشورهایی که با یگان ویژه ارتباط دارند همواره به دنبال الگوگیری از تجهیزات، ظرفیت ها و فرا گیری آموزش ها هستند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا تصریح کرد: یگان ويژه به عنوان نهادي انقلابي، اجتماعي و مقتدر، با اتخاذ رفتاري حرفه اي و تخصصي مبتني بر ارزش هاي ديني و قرآني، مسير تعالي رفتار و منش خود را طي کرده و با آمادگي كامل همچون گذشته براي خدمت رساني به مردم، پا در ركاب است و وجود یگان ویژه لازمه و حیاتی برای کشور است.

سردار کرمی ولایت مداری را وجه تمایز یگان ویژه و مدافعان آرمان هاي نظام و انقلاب برشمرد و اظهار داشت: رضایت رهبری بزرگترین و ارزشمند ترین مدال افتخار این نیرو است که یگان ویژه بعد از فتنه سال 88 کسب کرد و از آن به بعد رهبر معظم انقلاب دیدگاه خاصی به یگان ویژه دارند چراکه یگان ویژه یکی از ارکان مهم برقراری نظم و امنیت در کشور است.

وی با بیان اینکه مقاومت جمهوری اسلامی در برابر تحریم ها و ایستادگی یگان ویژه در مقابل دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی نظام، آنان را عصبانی کرده است، گفت: ما به عنوان سربازان جان بر کف ولایت باید تلاش کنیم با عمل خود استکبار جهانی را نا امید کرده و در راه اعتلای انقلاب اسلامی گام بر داریم و با حفظ روحیه انقلابی و ولایی و با تمرین و ممارست در آموزش ها آمادگی خود را حفظ کنیم.

سردار کرمی در پایان با تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات کارکنان یگان های ویژه ناجا در ماموریت بزرگ اربعین حسینی (ع)، تصریح کرد: بحمداله اربعین امسال نیز، با حضور پرشورتری نسبت به سال های گذشته برگزار شد و خیل عظیم عاشقان در امنیت کامل، در این همایش جهانی شرکت کردند که به طور یقین این حرکت جهادی و اعتقادی مسلمانان سراسر جهان، موجبات دلگرمی جهان اسلام و ناامیدی دشمنان را فراهم کرد و رضایت مسئولان و مردم را از عملکرد نیرو های خدوم در پی داشت که همواره با دعای خیر آنان پیروز میدان هستیم.

گفتنی است، در پایان این مراسم با حکم فرمانده نیروی انتظامی سرتیپ دوم "سعید مطهری زاده" به سمت معاون اطلاعات و عملیات یگان های ویژه ناجا منصوب و از زحمات سرهنگ "محمد کرمی" تقدیر به عمل آمد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون