نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/14      16:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:491


نسخه چاپی
توقیف 20 خودروي قاچاق بر در عمليات پليس اراك/ 25 قاچاقچی كالا دستگير شدند
گروه استان ها - مركزي - فرمانده انتظامي شهرستان اراك از اجراي طرح عمليات ويژه پليس در برخورد با قاچاقچيان كالا خبر داد و گفت: در اين عمليات 20 خودروي قاچاق بر توقيف و 25 قاچاقچي كالا دستگير شدند.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"امير مختاري"در جمع خبرنگاران با تشریح جزئیات این خبرگفت: در تداوم طرح هاي عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق كالا و‌ در تحقيقاتي جامع، فعاليت قاچاقچيان كالا مورد رصد نامحسوس پليس شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: سرانجام در عملياتي كه با بهره گيري از توان عملياتي پليس شهرستان در شب گذشته به مرحله اجرا گذاشته شد،‌ تعداد 20 دستگاه خودروي قاچاق بر در محور مواصلاتي "اراك-قم" شناسايي و توقيف شدند.

اين مقام انتظامي اضافه كرد: در اين عمليات 25 نفر دستگير شدند و مقدار زيادي از انواع كالاي قاچاق شامل زيادي لوازم آرايشي و بهداشتي، پارچه و پوشاك، لوازم يدكي خودرو، پودرها و مكمل هاي ورزشي، لوازم خانگي و لوازم الكترونيكي كشف شد.

سرهنگ مختاري تصريح كرد: در ارزيابي كارشناسان اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي، ارزش كالاهاي كشف شده قاچاق در حدود 10 ميليارد ريال برآورد شده است كه در اين خصوص پرونده هاي تشكيل شده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي ارسال شد.

فرمانده انتظامي شهرستان اراك با تاكيد بر تداوم طرح هاي عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق كالا خاطر نشان كرد: تلفن 110 به عنوان سامانه اي كه در كليه ساعات شبانه روز به راحتي در دسترس عموم شهروندان قرار دارد آماده دريافت هر گونه گزارش و اطلاعات شهروندان درخصوص فعاليت قاچاقچيان كالا است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون