نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/16      10:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:87


نسخه چاپی
شهید «سید نور خدا موسوی»؛ مایه افتخار و عزت برای همگان
گروه استان ها- لرستان- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه شهید «سید نور خدا موسوی» آیت خدا، مایه عزت و افتخار برای همه ما است، گفت: وی دشمنان را به ذلت کشاند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین "سید احمد میر عمادی" در نخستین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام شهید «سید نور خدا موسوی» که در گلزار شهدای خرم آباد برگزار شد با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و عرض تسلیت سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع)، گفت: امام حسن عسکری (ع) جوان ترین معصومی بودند که به شهادت رسیدند و بیشترین زندانی، تبعید و شکنجه را این امام همام متحمل شدند.

امام جمعه خرم آباد ایمان را شرط پیروزی عنوان کرد و افزود: «سید نور خدا موسوی» آیت خدا و مایه افتخار برای همه ما است.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی با بیان اینکه شجاعت و شهامت ریشه در ایمان دارد، بیان داشت: این مهم در میدان آزمایش خود را نشان می دهد، همچنان که خانواده شهید موسوی از امتحان بزرگ الهی سر بلند بیرون آمدند.

وی با بیان این که انقلاب و نظام ثمره خون شهیدان است، تصریح کرد: این شهید گرانقدر توانست در زمان خدمت سربلند شود، همچنان که شهادتش الگو و رفتنش ابدی است.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه «سید نور خدا موسوی» مظهر ایستادگی در راه خدا است، گفت: با ایمان راسخ از انقلاب و دستاوردهای آن باید حفاظت کنیم و در راه ولایت ثابت قدم و استوار بمانیم.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه کارکنان نیروی انتظامی زاهدان شب و شیران روز هستند، گفت: امنیت امروز حاصل تلاش های شبانه روزی و خستگی ناپذیر مجاهدان فی سبیل الله است که هم در شهرها و هم در مرزها از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حفاظت و حراست می کنند و این نیرو با تقدیم هزاران شهید و جانباز اجازه هیچ گونه تعدی به متجاوزان نداده و همیشه تا پای جان از آرمان های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت دفاع کرده و می کند و ما به این نیرو افتخار می کنیم.

در ادامه سردار "حاجی محمد مهدیان نسب" فرمانده انتظامی لرستان با بیان این که خدمت به خانواده معظم  شهدا نعمت بزرگی است، افزود: فرماندهی انتظامی استان با تقدیم 500 شهید، 848 جانباز و 58 آزاده در راه حفظ و حراست از ارزش های اسلامی و دفاع از حریم ولایت تا پای جان ایستادگی کرده و در این راستا از هیچ کوششی فرو گذار نیست.

فرمانده انتظامی استان، افزود: خانواده شهید «سید نور خدا موسوی» سمبل استقامت، ایثار و فداکاری است که در زمان جانبازی آن شهید سرافراز همیشه در کنار وی بودند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون