نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/16      10:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:58


نسخه چاپی
دستگیری مالخر کابل های برق سرقتی وکشف 11 تن سیم
گروه استان ها – تهران بزرگ - سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت از دستگیری مالخر کابل های برق سرقتی خبر داد و گفت: 11 تن کابل های سرقتی از داخل یک کامیونت کشف شد.

سرهنگ "دوست علی جلیلیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در ساعت 11 صبح روز سیزدهم آبان ماه امسال خبری مبنی بر اینکه یک دستگاه کامیونت حامل مقدار فراوانی سیم و کابل برق لخت شده در جلوی گاراژ ضایعاتی واقع در اتوبان فدائیان اسلام، توقف کرده است، تیم عملیات کلانتری 116 مولوی برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی مراجعه و منطقه را تحت کنترل خود را آوردند.

وی بیان داشت: ماموران در محل مشاهده کردند که راننده کامیونت در حال گفت و گو با مالک گاراژ می باشد و پس از تایید صحت خبر، تیم عملیات کلانتری مولوی برای دستگیری متهمان وارد عمل شد و راننده کامیونت و مالخر اموال سرقتی را در یک عملیات ضربتی دستگیر کرد.

سرکلانتر هفتم پایتخت با اشاره به اینکه هر 2 متهم حدودا 40 ساله می باشند و در همان بازجویی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کردند، گفت: کامیونت توقیفی حامل 11 تن سیم و کابل های توزیع برق سرقتی می باشد که کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را 5 میلیارد و 300میلیون ریال برآورد کرده اند.

سرهنگ جلیلیان با بیان اینکه تحقیقات از متهمان در خصوص جزئیات پرونده و سایر همدستان آنها ادامه دارد، گفت: هر 2 متهم با دستور قضائی در اختیار پلیس قرار دارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون