نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/16      10:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:349


نسخه چاپی
كشف 182 كيلو مواد مخدر در مرزهاي شمالي سيستان و بلوچستان
گروه ناجا - فرمانده مرزباني استان سیستان و بلوچستان از کشف 182 کیلو و 46 گرم انواع مواد مخدر و دستگيري یک قاچاقچی در مرزهای استان خبر داد.

 

سردار "محمد ملاشاهی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در راستاي برخورد قاطع با قاچاقچيان مواد مخدر، مرزبانان فرماندهي استان سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی بر مرزهای استان، از قصد قاچاقچیان مبنی بر ورود مواد مخدر به مرزها مطلع شدند که بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: مرزبانان هنگ مرزی زابل در یک عملیات منسجم، قاچاقچيان مواد مخدر را که در مسير ورود به مرزها بودند شناسايي و توانستند در این عملیات، یک قاچاقچی را دستگیر کنند.

فرمانده مرزباني استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مأموران موفق شدند  182 كيلو و 46 گرم موادمخدر شامل 25 كيلوگرم شيشه، 136 كيلو و 936 گرم ترياك و 8 كيلو و 594 گرم هروئين و 11 كيلو و 516 گرم حشیش را كشف کنند.

سردار ملاشاهی در پایان خاطرنشان کرد: مرزبانان سیستان و بلوچستان با تلاش شبانه روزي، توانسته اند امنيت پايداري را در کل مرزهای استان ايجاد کنند و قاچاقچيان و سوداگران مرگ بدانند که مرزبانان اجازه هیچ گونه جولان در مناطق مرزی را به آنها نخواهند داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون