نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/16      10:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:436


نسخه چاپی
خدمات ارزشمند کارکنان پلیس همدان در سرما و گرما قابل تقدیر است
گروه استان ها- همدان - نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت:پلیس همدان در سرما و گرما خدمات ارزشمندی به مردم ارائه می کند که قابل تقدیر است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، آیت الله" طه محمدی" صبح امروز در جمع کارکنان پلیس استان با اشاره به تلاش های شبانه روزی کارکنان انتظامی در سطح استان و توفیقات این نیرو در سال 98، گفت: مردم همدان اگر شب را با خیال راحت استراحت می کنند به دلیل امنیتی است که در همدان شاهد آن هستیم .

آیت الله طه محمدی بیان داشت: یکی از مظلومیت های نیروی انتظامی این است کارهای بسیار ارزشی و حیاتی انجام می دهد که نمی توان آن را برای مردم بیان کرد.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: مردم باید بدانند چه خدمات و کارهای بزرگی انجام شده بنابراین باید اقدامات و خدمات پلیس در جامعه رسانه ای شود تا مردم در جریان قرار بگیرند.

این مقام مسئول افزود: امنیت یک نعمت مجهول است و مردم باید بدانند که این نعمت الهی چقدر با ارزش می باشد ، پس اگر مردم در جریان اقدامات انتظامی و دستگاه های امنیتی قرار گیرند حتماََ قدر امنیت را بیشتر می دانند.

آیت الله محمدی با اشاره به خدمات ارزشمند کارکنان پلیس استان در سرما و گرما به مردم، گفت: علی رغم همه فشار ها بر کشور بحمدالله امنیت بسیار خوبی داریم که با وحدت و اتحاد داخلی قطعاً پیروزی مردم و شکست دشمنان محقق خواهد شد.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری در خاتمه با تاکید بر حفظ ارتباط قلبی با خداوند در همه حال، گفت: کار پلیس انصافاً کار مقدسی است چرا که امنیت را برای مردم فراهم می کند و این کار شما در نزد خداوند ارزشمند و از اجر بالایی برخوردار است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون