نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/16      12:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:483


نسخه چاپی
دیدار فرمانده انتظامی لرستان با خانواده شهید "حججی" در خرم آباد
گروه استان ها – لرستان - فرمانده انتظامی استان در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم "محسن حججی"، گفت: شهدا مظهر ایستادگی و اقتدار ایران اسلامی هستند.

 

به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری پلیس، سردار "حاجی محمد مهدیان نسب" در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم "محسن حججی" در خرم آباد با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: شهدا عزت و سربلندی ایران اسلامی را در دنیا محقق کردند و امروز امنیت حاکم بر جامعه محصول فداکاری و اخلاص شهدا است.

فرمانده انتظامی لرستان خانواده های شهدا را بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب دانست و افزود: خانواده شهدا مظهر صبر و شکیبایی هستند و تکریم این عزیزان و خانواده آنان یک وظیفه دینی، ارزشی و انسانی برای تمامی آحاد مردم و مسئولان است.

وی ادامه داد: شفاعت شهید ارزشمندترین اجر و موهبتی بوده که نصیب خانواده های شهدا شده و کسانی که شان و منزلت شهید را می شناسند به واقع به این موهبت الهی غبطه می خورند.

در ادامه پدر شهید حججی، گفت: ملت ایران در طول 8 سال دفاع مقدس با صبر و استقامت و پایبندی به نظام و انقلاب ثابت کردند که در دفاع از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و حریم ولایت از هیچ کوششی فرو گذار نیستند.

وی با تسلیت شهادت امام حسن عسکری (ع) و همچنین اولین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام "سیدنورخدا موسوی"، گفت: خانواده شهدا اسوه مقاومت و پایداری هستند و همه خانواده شهدا اعضای یک خانواده هستند.

پدر شهید حججی به قدرشناسی مردم از خانواده شهدا اشاره کرد و افزود: یکی از افتخارات مردم ما این است که قدردان خانواده شهدا، نظام و ولایت هستند.

وی در پایان، گفت: اگر امروز ما شاهد امنیت در کشور هستیم مدیون ایثارگری ها و خدمات شبانه روزی نیروی انتظامی است و خانواده شهدا قدر این امنیت را می دانند و به فرزندان خود در اقصی نقاط میهن اسلامی می بالند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون