نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/16      13:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:477


نسخه چاپی
واژگونی وانت نیسان جان دانش آموزان بشاگردی را گرفت
گروه استان ها-هرمزگان-سرپرست پلیس راه استان از واژگونی یک دستگاه وانت نیسان سرویس مدرسه با2 کشته و 7 زخمی در بشاگرد خبر داد.

 

سرهنگ"مهدی نیکبخت" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهارداشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر واژگونی یک دستگاه وانت نیسان در 50 کیلومتری شهر سردشت بشاگرد، بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه، خودرو وانت نیسان که حامل ۲۹ دانش آموز از روستاهای "بند باریک" و سه روستای دیگربود، واژگون شد که بر اثر این سانحه 2 نفر از دانش آموزان حین انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند و 7 نفر دیگر برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: کارشناسان علت این سانحه را عدم توجه کافي به جلو و نیز عدم توانایی در کنترل خودرو توسط راننده و قصور در برنامه ریزی و ساماندهی حمل و نقل در سرویس مدارس و به کارگیری وسایل نقلیه غیر ایمن توسط اداره آموزش و پرورش بشاگرد اعلام کرده اند.

سرپرست پلیس راه هرمزگان به منظور پیشگیری از حوادث ناگوار جاده ای به رانندگان توصیه کرد: بارعایت قوانین ومقررات راهنمایی و رانندگی به حقوق خود ودیگران احترام گذاشته و از مواردی که موجب غفلت و حواس پرتی می شود، پرهیز کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون