نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/18      10:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:177


نسخه چاپی
كشف 266كيلو تریاک در عمليات پليس "ارزوئيه"
گروه استان ها – كرمان – فرمانده انتظامي استان از كشف 266 كيلو ترياك در عمليات ماموران پليس مبارزه با مواد شهرستان "ارزوئيه" خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار"عبدالرضا ناظري"در تشريح اين خبر، گفت: بامداد روز گذشته ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر"ارزوئیه" با همكاري ماموران پاسگاه انتظامي "دولت آباد" این شهرستان هنگام کنترل محورهاي مواصلاتي به يك دستگاه خودروی پرايد مشكوك شده و به آن دستور ایست دادند.

وی افزود: راننده این خودرو بدون توجه به دستور پلیس با افزايش سرعت به سمت مزارع كشاورزي فرار کرد که در ادامه با سرعت عمل ماموران از حرکت باز ایستاد و 2 سرنشین آن با رها كردن خودرو از محل فرار كردند.

سردار ناظری بيان داشت: ماموران با پوشش منطقه يكي از سرنشینان این خودرو را دستگیر و در بازرسی از خودرو 266كيلو و 685 گرم ترياك كشف کردند.

فرمانده انتظامي استان با بيان اينكه شهرستان "ارزوئيه" یکی از شهرستان های جنوبي و همجوار استان هرمزگان است، خاطر نشان كرد: برخورد با سوداگران مرگ که با ورود مواد مخدر باعث ایجاد زمینه های نا امنی در استان و نابودی افراد جامعه مي شوند یکی از ماموریت های مهم پلیس این شهرستان و دیگر مناطق جنوب و شرق استان است که بحمدالله همواره عملکرد خوبی داشته اند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون