نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/18      10:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:211


نسخه چاپی
كشف کالای قاچاق در يك شركت صنعتي اراك
گروه استان ها - مركزي - فرمانده انتظامي استان از كشف 12 ميليارد ريال پودر بدن سازي و 22 دستگاه استخراج ارز ديجيتال قاچاق در عمليات پليس در بازرسي از يك شركت صنعتي اراك خبر داد.

سرهنگ"حسن مفخمي شهرستاني"در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در بيان جزئيات اين خبر گفت:‌ با تشديد طرح هاي عملياتي پليس استان در مبارزه با قاچاق كالا،‌ ماموران اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي استان در انجام تحقيقاتي از نگهداري اقلام قاچاق در يك شركتي واقع در شهرستان اراك مطلع شدند.

وي افزود:‌ با تكميل تحقيقات نامحسوس ماموران انتظامي اين محل شناسايي و با هماهنگي مرجع قضائي مورد بازرسي قرار گرفت.

فرمانده انتظامي استان مركزي اضافه كرد: در اين عمليات 2 هزار و 400 قوطي و كيسه پودرهاي بدن سازي كه به منظور انتقال به تهران در اين محل دپو شده بود، كشف شد.

وي ادامه داد: در ادامه اين عمليات و در بازرسي انجام شده از يكي ديگر از سوله هاي اين شركت صنعتي، 22 دستگاه استخراج ارز ديجيتال نيز كه در حال فعاليت بود، كشف شد.

اين مقام ارشد انتظامي در استان مركزي تصريح كرد:‌ در ارزيابي كارشناسان اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي ارزش پودر و قرص هاي كشف شده در حدود 12 ميليارد ريال و ارزش ريالي دستگاه هاي استخراج ارز نيز 900 ميليون ريال برآورد شد.

سرهنگ مفخمي شهرستاني با تاكيد بر تداوم طرح  هاي عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق كالا خاطر نشان كرد: در اين عمليات 2 نفر دستگير و با تشكيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون