نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/18      12:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:226


نسخه چاپی
برخورد مینی بوس با کامیون کشنده در قزوین
گروه استان‌ها – قزوین - رئيس پليس راه استان از وقوع يك فقره تصادف منجر به فوت در محور "قزوین – بوئین زهرا" خبر داد.
 

سرهنگ "نصراله بیگلری" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح اين خبر، گفت: در پي اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110مبني بر يک مورد تصادف فوتی در محور "قزوین- بوئین زهرا"، سه راهی "قدیم آباد" بلافاصله عوامل انتظامي و پلیس راه برای بررسي موضوع به محل مراجعه کردند.

رئيس پليس راه استان اظهار کرد: در بررسي به عمل آمده توسط ماموران مشخص شد، یک دستگاه کامیون کشنده با یک دستگاه مینی بوس تصادف که بر اثر اين حادثه متاسفانه یکی از سرنشینان مینی بوس به دلیل شدت جراحات وارده فوت و راننده و یکی دیگر از سرنشینان آن نیز مصدوم و به بيمارستان منتقل شدند.

وي افزود: برابر اعلام کارشناس پليس راه، علت اين حادثه 50 درصد تغییر ناگهانی کشنده نسبت به مینی بوس و 50 درصد عدم رعایت فاصله طولی از جانب راننده مینی بوس نسبت به راننده کامیون کشنده بوده است.

سرهنگ بیگلری در پايان به همه شهروندان توصيه کرد: در هنگام رانندگي سرعت مطمئنه را رعايت و از هرگونه سرعت و سبقت غيرمجاز، استفاده از تلفن همراه حين رانندگي، انحرافات ناگهاني و رانندگي درحالت خستگي و خواب آلودگي خودداري کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون