نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/18      12:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:211


نسخه چاپی
تقدیر از جدیت پلیس در حوزه عفاف و حجاب
گروه استان ها-کیش- نماینده ولی فقیه در کیش از توجه، تلاش ها و دغدغه های پلیس در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی تقدیر کرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت السلام والمسلمین "احمد حسن زاده" در چهارمین جلسه ستاد احیای امربه معروف و نهی از منکر جزیره کیش، گفت: تلاش های پلیس در این جزیره به ویژه دغدغه های شخص فرمانده و عملکرد نیروهای پلیس امنیت عمومی در حوزه عفاف و حجاب و امربه معروف و نهی از منکر قابل تقدیر است.

وی تأکید کرد: کمتر دستگاهی را شاهد هستیم که به صورت واحد و یکپارچه در حوزه برخورد با ناهنجاری های اجتماعی اقدام کند و  همیشه شاهد دلسوزی ها و پیگیری های مجدانه نیروهای پلیس به ویژه سرهنگ "علی اصغر جمالی" در این موضوع هستیم.

حسن زاده افزود: مقابله با منکرها ضروری است و باید پیشگیری و انجام کار فرهنگی نسبت به گذشته بیشتر در دستور کار دستگاه های فرهنگی باشد و از بصیرت افزایی آحاد جامعه به ویژه فرزندان غافل نشویم.

امام جمعه کیش گفت: اجرای منظم جلسه های ستاد احیا، حضور موثر اعضا و اقدام های صورت گرفته در سال جاری نشان از اهمیت حوزه امربه معروف و نهی از منکر در جزیره دارد.

احمد حسن زاده به موضوع شنای گردشگران و کیشوندان در سواحل اشاره کرد و افزود: دریا یکی از جاذبه های خوب در کیش است و باید سازمان منطقه آزاد به عنوان متولی کار نسبت به ایجاد شرایط لازم برای استفاده و حضور مناسب مردم از این موهبت الهی تلاش کند.

امام جمعه کیش با تأکید بر اینکه مناطق تفریحی برای شنا در خور شأن مردم عزیز نیست، گفت: منطقه آزاد باید چند پلاژ مناسب در نقاط خاص جزیره برای استفاده عمومی احداث کند تا دیگر شاهد شنای پراکنده افراد نباشیم.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون