نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/18      14:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:247


نسخه چاپی
2 كشته و 5 مصدوم بر اثر تصادفات در تربت حيدريه
گروه استان ها: خراسان رضوي- جانشين فرماندهی انتظامي شهرستان تربت حيدريه از واژگونی 2 دستگاه خودرو سواری با 2 كشته و 5 مصدوم در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ" علي اكبر سلماني مقدم" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر گفت: در پي اعلام مركز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر يك فقره واژگونی در محور كدكن- رباط سنگ، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادي در محل حاضر شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسي هاي اوليه مشخص شد، يك دستگاه خودرو سواري سمند با 4 نفر سرنشین در محور كدكن- رباط سنگ از جاده منحرف و واژگون شده است.

سرهنگ سلماني مقدم تصريح کرد: متاسفانه در اين حادثه راننده خودرو جان خود را از دست داد و 4 سرنشین آن مصدوم که بلافاصله توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به یک حادثه واژگونی دیگر، بیان داشت: در پي واژگوني يك دستگاه خودرو پژو405 در محور تربت حيدريه، سرنشين خودرو در بیمارستان جان خود را از دست داد و راننده نیز مصدوم شد .

جانشين فرمانده انتظامي شهرستان تربت حيدريه خاطرنشان کرد: كارشناس تصادفات پليس راه علت وقوع هر 2 حادثه را بي احتياطي به علت عدم توانايي در كنترل وسيله نقليه و سرعت غيرمجاز اعلام كرده است.

وي از رانندگان خواست با رعايت قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي و رعايت سرعت مطمئنه از وقوع اين گونه حوادث دلخراش رانندگي جلوگيري کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون