نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/18      14:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:215


نسخه چاپی
ارث پدری علت گروگانگیری برادر
گروه استان‌ها- سیستان و بلوچستان- با تلاش مأموران انتظامی شهرستان نیکشهر، فردی که برادر خود را به علت اختلاف بر سر ارث پدری به گروگان گرفته بود، دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "احمد طاهری" جانشین فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان درباره جزئیات این خبر گفت: با وقوع یک فقره آدم ربایی در 26 آذرماه سال 96 در شهرستان نیکشهر موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مأموران انتظامی مشخص شد، فردی 47 ساله با همکاری 2نفر دیگر برادر 38 ساله خود را به علت اختلاف بر سرمیراث پدری به گروگان گرفته است.

سردار طاهری با اشاره به اینکه گروگانگیران با تماس با این فرد از او خواسته بودند به منزل پدری اش بیاید و وی را با زدن اسپری فلفل سوار خودروی خودش کرده و به روستایی در شهرستان ایرانشهر منتقل کردند، افزود: آنان پس از چند روز با قصد اینکه فرد ربوده شده ملک خود را به نام برادرش که اقدام به این گروگانگیری کرده، کند و وی را به محضری در شهرستان ایرانشهر برده اما این فرد موفق به فرار شده است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با مراجعه این فرد به پلیس شهرستان نیکشهر، مأموران پس از تشکیل پرونده و انجام تحقیقات، اقدامات خود را برای دستگیری برادر گروگانگیر و همدستانش آغاز کرده ولی متهمان به نقطه نامعلومی فرار کرده بودند.

وی بیان کرد: با رصد اطلاعاتی و پیگیری های مستمر سرانجام مأموران برادر گروگانگیر را پس از حدود 2 سال فرار در محله رئیسان شهرستان نیکشهر شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به متواری بودن همدستان این متهم در پایان، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون