نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/18      15:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:223


نسخه چاپی
کلاهبرداری برای دریافت تسهیلات غیرمجاز بانکی
گروه استان ها – مازندران – فرمانده انتظامی استان از دستگیری متهم به کلاهبرداری میلیاردی که با استفاده از مدارک هویتی افراد، اقدام به دریافت تسهیلات غیرمجاز بانکی در ساری کرده بود، خبر داد .

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " سید محمود میرفیضی " با اعلام این خبر، گفت: در پی مراجعه افرادی به مراجع قضائی و انتظامی مبنی بر کلاهبرداری از آنان با استفاده از مدارک هویتی و دریافت تسهیلات غیرمجاز بانکی به نامشان در یکی از بانک ها، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: کارآگاهان و کارشناسان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی و انجام تحقیقات از مال باختگان دریافتند، فردی به عنوان مدیر یک صندوق قرض الحسنه با دسترسی به مدارک هویتی و اطلاعات حساب افراد در چندین فقره اقدام به دریافت تسهيلات غير مجاز بانکي به مبلغ 4 میلیارد ریال کرده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: با شناسایی متهم و دستگیری آن، کارشناسان پلیس آگاهی دریافتند، این فرد که به عنوان مدير صندوق قرض الحسنه در یکی از روستاهای حومه شهرستان ساری فعالیت می کرده با استفاده از مدارک مشتريان صندوق و ارائه آن به یک بانک با سوء استفاده از اعتماد کارمندان بانک، اقدام به افتتاح حساب و اخذ تسهيلات به نام مشتريان صندوق کرده است.

سردار میرفیضی از دستگیری متهم خبر داد و تصریح کرد: وی پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی  شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون