نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/19      11:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:214


نسخه چاپی
اعتراف به70 فقره سرقت در تبریز
گروه استان ها – آذربايجان شرقي - فرمانده انتظامي شهرستان تبریز از دستگیری 4 سارق حرفه ای خودرو و لوازم داخلی آن با 70 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" فرهنگ نوروزی" در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع سرقت خودرو و لوازم داخل آن در سطح شهرستان تبریز،شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود:با افزایش گشت های محسوس و نامحسوس ماموران، یک سارق را حین سرقت دستگیر و به کلانتری منتقل کردند که متهم در بازجویی انجام شده به 70 فقره سرقت با همدستی 3نفر دیگر اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری همدستان سارق تصریح کرد:در بازرسی از محل اختفاء متهمان 11 دستگاه خودروی سرقتي و مقادیر زیادی اموال مسروقه شامل قطعات خودرو و لوازم داخل خودرو کشف شد.

سرهنگ "نوروزی" با بیان اینکه متهمان به 70 فقره سرقت اعتراف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به پلیس آگاهی استان تحویل شدند،افزود: اموال مسروقه کشف شده پس از شناسایی و احراز هویت به مال باختگان تحویل داده شد.

فرمانده انتظامي شهرستان تبریز در پايان اظهار داشت: نيروي انتظامي بر اساس وظيفه ذاتي خود براي تامين امنيت وآرامش شهروندان تمام تلاش خود را به كار گرفته و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشكوك موضوع را ازطريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون