نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/19      11:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:321


نسخه چاپی
کشف یک تن و 648 کیلو مواد افیونی در هرمزگان
گروه استان ها – هرمزگان - فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 648 کیلوانواع مواد مخدر و دستگیری 36 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر در 72 ساعت گذشته خبر داد.

سردار "عزیزاله ملکی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران انتظامی استان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، 5 طرح ویژه برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر را به مدت 72 ساعت در سطح استان اجرا کردند.

وی افزود: طی 72 ساعت گذشته با اشرافیت اطلاعاتی و کنترل محورهای مواصلاتی 12دستگاه خودرو و 3 دستگاه موتورسیکلت حامل موادمخدر شناسایی و توقیف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این مدت یک تن و 648کیلو انواع مواد مخدر شامل یک تن و 587کیلوتریاک، 50کیلو حشیش، 8کیلوشیشه و 3کیلو گرم سایر مواد کشف و 36 متهم در این زمینه دستگیر شدند، افزود: این میزان مواد مکشوفه با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری ماموران انتظامی شهرستان های "حاجی آباد، جاسک، میناب ، رودان و لنگه" کشف شده است.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به دستگیری 652 معتاد طی این مدت، خاطرنشان کرد: پليس با به‌کارگيري تمام توان عملياتي و انتظامي خود در تامين نظم و امنيت شهروندان تلاش مي‌کند و لازم است شهروندان نيز ضمن رعايت نکات ايمني و امنيتي در پيشگيري از جرایم، هرگونه موارد مشکوک را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون